2703
2553
عنوان

بچه ها تورو خدا راهنمایی کنید

227 بازدید | 4 پست
دیروز سونو انومالی بو م ،تو هفته 18 ،همه چی بچم خوب بود ،فقط نی نی دستاش مشت کرده بود،تا ظهر 5 بار سونوشدم ولی دستاش باز نکرد ،نکنه مشکلی داشته باشه
خوب دوست داشته مشت کنه مامانم میگه بچه ای که دستشو مشت میکنه خسیس میشه و خوب نی نی شما هم میخواد از الان اقتصادی باشه ،جدا از شوخی وقتی حامله هستی به همه چیز بچه حساس میشی فکر نمی کنم مشکلی باشه
امسال سال تغییر و پیشرفت منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن وقتی باردار بودم تو ماههای آخر یه روز کامل نی نی تو دلم تکون نمیخورد داشتم دیونه میشدم ساعت دوازده شب رفتم سونو ازبس نگران بودم ،دکتر گفت نی نی امروز تمام مدت خواب بوده و هیچی نبود شکر خدا
امسال سال تغییر و پیشرفت منه
2720
5 بار سونو دادی آخه چرا ضرر داره عزیزم منم یادمه 2 بار سونو رفتم با فاصله 3 هفته جنین پاهاشو جمع کرده بود دیگه نرفتم تا ماه آخر
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران