2410
2553
عنوان

سونوانومالی جنین

1066 بازدید | 13 پست
امروز سونو انومالی انجام دادم، تو 18 هفته بودم، همه چی خوب بود ولی بچه دستاش مشت کرده بود ،دکتر چندبار سونو کرد ولی دستاش مشت بود هر دفعه ،کسی اینجوری بوده ،خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش.گمون نکنم مشکلی باشه.اگه خیلی نگرانی سریع جوابو ببر دکترت نشون بده نظر اونو بپرس
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2720
به نظرم حساس نباش مورد خاصی نیست . فقط نی نی در وضعیتی نبوده که دکتر کار خودشو بتونه انجام بده . پرنسس ،من نسل امید انجام دادم 270 تومن شد
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
من 80 تومن دادم برا سونو آنومالی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2714
نه بابا طوری نیست اگه باز بود بهتر بود چون میتونست بهتر بررسیش کنه این به این معنی نیست که زبونم لال مشکلی داره من دکتر صدری انجام دادم 200 تومن شد
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
بچه ها سونو انومالی همون دو بعدی آزمون گرفت!؟ چرا بعضی ها 3 بعدی یا 4 بعدی می دن؟ چرا من سه بعدی ندادم؟؟؟؟؟؟؟؟
یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
منم سونو دوبعدى بود ولى آخراش یه اسکن کلى سه بعدى کرد من دیدم خیلى روى اجزاى صورت تمرکز کرد به نظرم میخواست از لب و کام و این چیزاش مطمئن بشه مشت کردنش م چیزى نیست منم بچه دستش مشت بغل گوشش بود آخرسر دستاشو وا کرد
پسر کوچولوى من... زندگى من و بابایى با اومدنت یه رویاى شیرینه
سلام به دوستان گل.من امروزوارد هفته 22 بارداری شدم.امروز هم وقت سونوی سه بعدی دارم پیش آقای دکتر اکرمی.خیلی میترسم توروخدا واسم دعا کنید.
پسرگلم امیرعباس 20 بهمن ساعت 11 و 20 دقیقه صبح اومد بغل مامان.