2726
من امروز هفته هفت هستم. عصر برای اولین بار میرم سونو... خیلی استرس دارم... تو این چند وقت میام تکون بخورم نگران میشم طوری نشه... از اول بارداری تا حالا 4 کیلو اضافه کردم! سابقه دوقلویی و اینا نداریم ولی نمیدونم چرا توهم زدم دوقلوئه!! اگه باشه امروز میفهمه؟
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
اگه سونو واژینال انجام بشه معلوم میشه
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارک باشه شنگول جان. من تو هفته ی هفتم تونستم صدای قلب جوجومو بشنوم. فکر کنم اگه شکمی هم سونو کنی ، دو تا ضربان باشه یعنی دو قلوئه دیگه...... میگم این افزایش وزن طبیعیش چجوریاس؟ چون من فردا وارد هفته نهم میشم، اما هنوز هیچی اضافه نکردم
ممنون ضحی جان نمی دونم والا من که هر روز اضافه میشم
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
همون هفته ایی که بری سونوی قلب نشون میده از روی شکم اضافه وزن الانتم هیچ ربطی به بارداری نداره واسه وزن اضافه کردن خیلی زوده خودت پرخوری کردی
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
آره مال من صداشو زیاد کرد شنیدم. البته شاید به دستگاهشون هم مربوط باشه. چون وقتی به دکتر خودم گفتم تو هفته شش صدای قلبشو شنیدم، بهم گفت: حتما دستگاهشون مدلش بالا بوده!!! حالا نمیدونم..... سونوگرافه گفت‌: نفس نکش..... بعد صدای دستگاه رو تا آخر زیاد کرد ... حیرت انگیزترین صدای عمرم رو شنیدم
2706