2703
2553
در مورد مریضی و نجاست سگ بیشتر بدونید بعد قضاوت کنید درمورد نازایی از گربه بیشتر بدونید بعد اونارو محکوم کنید http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=978450
خا خیرت بده مامی سا هزار بار گفتیم ولی باز تکرار شه چه بهتر
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من انقدر گفتم اینا مریضی نمیارن و تمیزن که ترجیح میدم سکوت کنم....این از من.:))
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2456
عزیزم من نتونستم همه تاپیکات رو بخونم ولی نجاست سگ ربطی ب با وفایش نداره ،وجودش در خانه باعث رفت و امد نکردن فرشته است ،تو حیاط و باغ و پارکینگ بودنش مشکل نداره تو خونه با ادمیزاد بودنش مشکل داره ،ب طور کل ارن دنیا ازار حیوانات رو هم باید جواب پس داد
اندکی صبررر سحر نزدیک است
حیوونا خیلی خوبن ولی از نظر من هر کدوم باید تو محل طبیعی خودشون در امنیت زندگی کنن. اینکه حیوونا رو بخریم بیاریم تو خونه هامون بدترین ظلم را در حقشون انجام دادیم خریدن حیوونا هم به دلیل اینکه بازار خریدو فروشحیوونا را گرم می کنه و باعث میشه محیط زیست اصلیشون براشون ناامن بشه و حتی در معرض انقراض نسل قرار بگیرن اصلا کار عاقلانه ای نیست
Nobody loves you!😶😶😶😶my name is nobody😍😍😍😍😍
وای بچه ها من امروز یه کلیپ دیدم ازین چینی ها ماهی زنده زنده سرخ کردن گذاشت سر میز ازون ور مارو تیکه تیکه کرد گذاشت تو بشقاب هر تیکش تکون می خورد به قدری حالم بد شد اینا واقعا انسانن چه دردی میکشن این حیوونا یا یه عکسی هست چند تا جونن پوست یه گربه رو زنده زنده کندن دست و پاشو از هر طرف کشیده دن لی دوست دارم عاقبت این ادما رو ببینم
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2714
عزیزم تو دین اسلام هم سگ نجسه یهودو نمیدونم سگ، از حیوانات نجس است. دلیل نجاست سگ، روایات است؛ اما در قرآن آیه ای نداریم که بر نجاست سگ دلالت کند. البته باید توجه داشت که تمام احکام دینی در آیات قرآن بیان نشده است؛ بلکه برخی احکام، در روایات پیامبر و امامان معصوم (ع) آمده است که از جمله آن ها حکم نجاست سگ می باشد. روایات نیز آن را به طور مطلق بیان کردهاند که شامل همه سگ ها می شود و فرقی بین انواع سگها از نظر نوع و نژاد و کیفیت نگهداری و ...، نگذاشته اند. به عنوان مثال چند نمونه از این روایات ذکر می شود: 1. از امام صادق (ع) در مورد سگ پرسیده شد؛ حضرت فرمود: «آن، پلید و نجس است و از باقیمانده آبی که خورده نمی توان وضو گرفت. چنین آبی را دور بریز و ظرف را اول با خاک و آن گاه با آب بشوی». 2. راوی می گوید از امام صادق - علیه السلام - در مورد سگ پرسیدم که به بدن انسان برخورد می کند؟ حضرت فرمود: « همان قسمت برخورد را بشوید ». 3. در مورد باقیمانده آب سگ سؤال شد که آیا می توان آن را خورد یا با آن وضو گرفت؟ حضرت فرمودند: خیر. راوی پرسید: آیا سگ همانند سایر حیوانات درنده نیست؟ (که می توان باقیمانده آبشان را خورد) حضرت فرمود: « به خدا قسم نه، آن نجس است. به خدا قسم نه، آن نجس است». 4. راوی گوید: از امام در مورد سگ شکاری پرسیدم. حضرت فرمود: «هر گاه به او دست زدی، دستت را بشوی». 5. علی علیه السلام فرمودند: « از نزدیکی با سگ ها دوری کنید. پس هر کس با سگ برخورد داشت، در حالی که بدنش خیس بود، باید بدنش (محل برخورد) را بشوید». (وسائل الشیعة، ج 3، باب 12، از ابواب نجاسات ) اما در مورد دلایل این حکم باید گفت: جزییات و نکات دقیق این مسئله همانند بسیاری از مسائل تعبدی دیگر بر ما روشن نیست ، چنان که نظیر این روایات در مورد شغال و روباه و مانند آن ها - که همه از یک تیره هستند - بیان نشده است . البته از نظر علمی مشکلاتی برای ارتباط با سگ مطرح می شود؛ اما این مسائل مطالب قطعی و صد در صدی در این زمینه محسوب نمی شود و بعید است که این نوع حرمت ها مربوط به جنبه های ظاهری و مشکلات بهداشتی و طبیعی باشد. آن چه از ظاهر روایات برمی آید آن است که: حکم نجاست به خاطر لزوم پرهیز از سگ هاست که منشاء آن هم نوعی پلیدی باطنی و معنوی است که تاثیرات آن بر ما روشن و محسوس نیست. اما در هر حال با وجود این ارتباط نزدیک این آثار منفی متوجه ما می شود و به ما آسیب می رساند . هر چند زمینه ظاهری هم می تواند در این روایات مد نظر باشد؛ چنان که مثلاً گفته شده: در روده سگ کِرم کوچکی به طول چهار میلی متر به نام «تینیا ایکینوسکوس» است. وقتی این کرم از طریق مدفوع سگ بیرون می آید، تخم های زیادی از این کرم نیز خارج می شود و به آسانی انتقال می یابد و اگر یکی از این تخم ها به معده انسان وارد شود، مرض های گوناگونی تولید می کند.
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
معلممون تعریف میکرد یکی از اشناهاشون که گربه تو خونه نگه میداشته بچش تو کما رفته بود البته مسلما هرکس سگو گربه نگه میداره اینجوری نمیشه گربم تا جایی که میدونم نجس نیس ولی موی گربه به لباس باشه نماز نمیشه خوند اونم تا جایی که یادم میاد مطلب علمی میخوندم یه چیزی توی موی گربه هست .در ضمن گفتن سگ نجسه ولی نگفتن چون نجسه باید خفش کنیم که اینجوری میگین مثل خون که نجسه ولی مگه گفتن باید تمام خون رو از بدنتون بیرون بکشن اتفاقا خیلی از ماها با نگهداری از این حیوونا باعث ظلم بهشون میشیم مثلا سگ رو که نگه میداریم عقیم میکنن
حالم به حال قناری در قفس میماند نه دلی برای ماندن دارم و نه بالی برای رفتن
ممنون مامی سای عزیز. دوستان سگ و گربه ای که تو محیطه و بی صاحبه به شما و کودکانتون هیچ آسیبی نمیزنه. لطفا با شایعات بی اساس باعث رنج و درد این حیوانات نشین. اونها هم حق زندگی دارن
مامی سا جان اکثر اونهایی که میگن سگ نجسه با تاپیک و ... متقاعد نمیشن چون وقتی به یه چیزی اعتقاد دارن به خودشون اجازه فکر کردن در اون مورد را نمیدن و اصرار هم دارن که اینطوره و ما نباید در اون مورد فکر هم بکنیم... باز هم ممنون از تاپیک خوبت.... حالا اینکه یه عده قبول کنن و نکنن مهم نیست ولی ایکاش پاشون را از توی کفش اونهایی که عقیدشون باهاشون فرق داره و مثلا سگ را نجس نمیدونن یا دوست دارن سگ داشته باشن درمیاوردن....
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706