2410
2553
عنوان

لیزر موهای زائد صورت و ...

8976 بازدید | 28 پست
سلام ببخشید می خواستم به نظر سنجی کنم از خانمها ببینم که لیزر موهایی زائد را قبول دارن یانه اگه کسی انجام داده لطفا" تجربیاتشون رو بگن
ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مرکز لیزر به سیما خوبه دکتراشم خوبین خودشون انجام میدن

از اونجا ارزونتر بیمارستان رازی که تو جنوبه اکثرا دکترا درجه رو معلوم میکنن پرستارا میزنن

من چون رام دور بوده به بیمارستان رازی رفتم به سیما خوب بود واسه صورتم رفتم کل صورت 200جلسه اول جلسه دوم 150
پرز شده موهام خیلیییییی خوبه راحت شدم بعد دو جلسه
دکترم هم باریک بین سوال داشته باشید تو سایتش جواب میده
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2714
دکتر معصومی میرداماد من رفتم خوب برا قیمت هم خیلی با بیماراش راه میاد
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
سانتیا جان از دکترت راضی بودی؟ کی رفتی که انقدر ازت گرفت؟ من مرکز سنهای نقره ای پرسیدم میگفت جلسه ای 200 با دکتر باریک بین و نگفت جلسات بعدی قیمتش فرق میکنه یانه....آدرس به سیما رو لطفا بذارین....چند جلسه رفتین؟
من تازه میخوام اگه شد برم برای ککو مک و لکهای صورت و منافذ باز پوست و چروکهای ریز...کلینیک شنهای نقره ای جلسه ای 300 میشه....البته من لکو چروکام خیلی کمه ولی منافذ صورتم بازه...بنظرتون ارزش سختی و هزینه اش رو داره؟
من خرداد دومین بارم بود تیر برای بار سوم میرم
هی بد نیست خوبه خوبیش اینه که هر مشکلی پیش بیاد از سایتش میتونی بپرسی ازش
من بهش گفتم نمیخوام هزینم زیاد شه گفت بیا به سیما
به سیما: خ ولی عصر- بالاتر از توانیر- کوچه شاهین

اینم سایتش
http://queenderma.com/fa/
خیلی راه میاد اگه بدونه از نظر مالی تو تنگنا هستی
من موهام خیلی زبر بود وپوستم سفید گفت عالی جواب میده رو اینا واقعا هم خوب جواب داده
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2706