عنوان

غذا خوردن بچه ها در مهد کودک

1378 بازدید | 7 پست
سلام . من شاغلام و پسرم دو ساله که میره مهدکودک و ساعت 12/5 برمیگرده خونه مامانم و اونجا ناهار میخوره . امسال که رفته پیش دبستانی قراره از چهارشنبه 16 مهر ناهار توی مهد بخورن و ساعت 2/5 بیان خونه و براشون بعد از ناهار کلاس زبان داشتن .گفتن غذاش باید توی ظرفی باشه که توی فر ( نه مایکروفر) قابل گرم کردن باشه . خیلی ریختم بهم . خیلی سخته غذا گذاشتن برای من که شاغلم و درس هم می خونم و ممکنه یه روز غذام آماده نباشه . شما که تجربه دارید بهم بگید :اولا توی چه جور ظرفی براش غذا بذارم ؟ برای اینکه غذاش تازه باشه و مجبور نباشه غذای مونده بخوره چکار کنم ؟ پسرم خیلی هم بد اداست مثلا از خورشها فقط آبش و گاهی به ندرت گوشتش رو میخوره . چکار کنم ؟
پیش دبستانی هایی هم هستن که خودشون غذا رو تهیه میکنن. بزارش یه همچین جایی عزیزم. بعدشم نگران بد غذا بودنش نباش اونجا خسته میشه و چشمش به بچه های دیگه که غذا میخورن میفته و غذاشو میخوره
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
مهسا جون پیش دبستانیش همین جاییه که قبلا مهد میرفت و دیگه نمی تونم جابجاش کنم . موندم چه ظرفی براش بخرم ؟ بیشتر نگرانیم به خاطر اینه که مجبوره غذایی که شب قبل درست شده بخوره . آخه الان میره خونه مامانم و اونجا غذای تازه میخوره و غذایی که من برای خودمون شب قبل درست کردم رو نمی خوره چون سیره . البته اگه گرسنه باشه میخوره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از همین ظرف الومینیوما یا استیلا باید براش بذاری،عزیزم ی وعده بمونه حالا انقدر ضرری نداره ک نگرانی ،اگه مامانت اینا نزدیکن و میتونن خوب براش غذا ببرن و اگرنه اینهمه زنهای خانه دار شب میپزن ظهر فردا میخورن با بچه ها شون
اندکی صبررر سحر نزدیک است
عزیزم منم شاغلم. یه سال چون از سر کار دیر برمیگشتم براش ناهارشو تو ظرف مهدش میزاشتم.با چه بیچارگی.... شب قبل درست میکردم.صبح که میخواستم بریزم توظزفش گرمش میکردم.و تو مهد احتاج به گرم کردن نداشت. همه غذاهارم میخوره. خراب هم نمیشد غذاش.تو اون چند ساعت اتفاقی برای غذا نمیافته.اگه مادرت نزدیکن .بگو براش غذای تازه ببرن. بعدشم ظرف استیل رو گاز سیاه میشه .من دارم از در قفلی هاست. تو فر نمیدونم...
برای دومین بار مامان شدم:)