2737
2734
من تمام کارامو با توسل و ذکر و ایات قران انجام میدم امیدوارم تو این تاپیک بتونم از تجربه های خوبتون استفاده کنم و تجربه هایی که خودم یا دوستانو نزدیکانم داشتن با شما در میون بزارم.
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با ایجاد این تاپیک میتونیم راجع به همه تجربه هامون با هم صحبت کنیم و منحصر به موضوع خاصی نیست و عنوان تاپیک مشخصه.
از اول ماه قمری شروع میکنیم روز اول 1صلوات و1 ایت الکرسی روز دوم 2تا صلوات و 2تا ایت الکرسی تا روز اخر ماه بستکی داره ماه جند روزه باشه من خواهرم و جندتا از دوستام تجربه کردن عالیه
2738
تو اون تاپیکی که این ذکرو میخوندن دوستان خدارو شکر خیییلی راضی بودن.امتحان کنید خییلی ذکر خوبیه
تازگیا جیزی که امید به ختم بخه خیر شدنش نداشتم به معجزه تبدیل شد با همین نذر 14000صلوات و 124000صلوات نذر 124000پیغمبر
من برای رزق ذکر مخصوص امام جواد(ع) رو میخونم بعد از هر نماز وتا 9 روز هم روزی 14 مرتبه موثره _اللهم انی اسئلک به حق ولیک محمد بن علی تقی جواد (ع)......._ ذکر 14000صلوات رو هم به نیت 14 معصوم روزی هزارمرتبه تا روز 13 و1000تا هروقت حاجت گرفتی خوندم _ذکرختم بسم الله رو هم گفتم خداروشکر تاثیرگذار بوده
برای ایجاد محبت بین خودتون و همسرتون 3مرتبه سوره مزمل رو بخونید فوت کنید به شیرینی قند یا هر جیز شىرین بدین همسرتون میل کنه.
2706