2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داماد ما هم صفرشو خرید...2 بار وسط جاده خاموش کرده بود ..امداد خودرو برای کمک اومده بود.....بوکسورش کرده بود تا پارکینگ.....کلا خیلی ماشینه داغونیههههههههههههههههههههههههههههه
خدایا....
همکار بنده 3 ماهه خریدن و کاملا هم راضی هستن . سفرهای طولانی با مسافت بالا و مسیرهای سخت هم با ماشین رفتن و کاملا راضی هستن . ایشون قبل از رانا ، حدود 7 سال 206 داشتن . 405 و سمند و پراید و ال 90 رو هم اطرافیانشون داشتن . از بین همه اینا که تجربه رانندگی داشتن ، رانا به نظرشون عالیه من هم رانا رو تایید می کنم. مشکل تو ماشین صفر ممکنه وجود داشته باشه . هرماشینی ایرانی فرقی نداره .
حراج جواهربازار (پربازدیدترین سایت فروش نقره در کشور )مخصوص کاربران نی نی سایت : روی لینک زیر کلیک کنین تا وارد حراج بزرگ جواهرات نقره شوید : http://www.javaherbazar.com/discountCoupon/userGiftCoupon/
آقای طهرانی فکر میکنن خودتون که هیچی دوستتون هم دیگه واقعا هیچی از ماشین سر درنمیاره،واقعا خندم گرفت از حرفات،حالا سمند و 405 رو منم قبول ندارم ولی 206 و تندر رو با رانا مقایسه میکنید؟؟؟!!!!!!!!!!!! عجب

wedding countdown
خانم یگانه ، فکر میکنم هرکسی حق داره تحربه یا نظر خودشو بگه و دیگران حق نداشته باشن نظر محترمانه دیگران رو به تمسخر بگیرن .
حراج جواهربازار (پربازدیدترین سایت فروش نقره در کشور )مخصوص کاربران نی نی سایت : روی لینک زیر کلیک کنین تا وارد حراج بزرگ جواهرات نقره شوید : http://www.javaherbazar.com/discountCoupon/userGiftCoupon/
بله همکار من تا الان رانا رو دارن . مردادماه صفر تحویل گرفتن . تاالان که راضی هستن . هرچند بنده قبول دارم ال 90 از رانا بهتره اما نسبت به بودجه ، تفاوت دارن با هم .
آقای طهرانی فکر میکنن خودتون که هیچی دوستتون هم دیگه واقعا هیچی از ماشین سر درنمیاره،واقعا خندم گرفت ...

مگه ۲۰۶ مازراتیه؟!!!

تیپ دوش ک در حد پرایده و رانا قطعا از تیپ دو بهتره چون موتورش tu5  هستش

با سلام دوستان من حدود سه سال پژو ٢٠٠٠داشتم كه تو تابستون ماشين داغ ميكرد مصرفش خيلي زياد بود فن هاش درستو حسابي كار نميكرد تو زمستون هم خيلي سخت روشن ميشد بالاخره به زور فروختمش يدونه سمند موتور ملي مدل ٩٠خريدم خوشحال بودم كه بالاخره يه ماشين انژكتوري مدل بالا خريدم راحت شدم از ايرادات اون پژو بعد كه تابستون شد موتور كه داغ ميكرد ماشين شروع ميكرد به تك كار كردن سيم كشي رو عوض كردم سال ٩٧يك ميليون دادم بعد دو تا از كويل ها هم سوخته بود ٤٠٠تومن هم دادم واسه اون چند بار هم اويل ماژول خراب شد كه اب و روغن قاطي ميكرد تو اين سه سال كه سمند داشتم پدرم در اومد كه بالاخره امسال يدونه رانا مدل ٩٤ خريدم خيلي ازش راضي هستم از لحاظ موتور كه فوق العاده عاليه ايرادات برقي سمند توش نيست موتور ملي ٥ليتر روغن ميخواد ولي اين ٣،٥ليتر كه اين يه نمونه از خوبياشه ايرادش فقط فضاي كوچيك و خشك بودن قطعات كابينه در كل خوبه من راضيم پژو و سمند فقط واشر ميشوزونن مصرف زياد شتاب كم بجز بخاري هيچيشون بدرد نميخوره

2706