2737
2734
پسر یا دختر شما تو 18 ماهگی قدش چقدر بود؟پسر من 82بود،مرکز بهداشت میگفت،2تا3سانتی متر بایدبیشتر باشه،قدمن163 قدباباش182.خیلی نگران شدم.
رادین شدی همه زندگی مامان و بابا
خیلی تاثیر مثبتی داره ایرانیش هم خوبه حتما بده عزیزم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قد 82 برای پسر بچه 18 ماهه اصلا کم نیست . حرف دوستمون کاملا درسته اولا قانونی نداره و اگه از نمودار پایینتر نباشه مشکلی نیست.. که برای پسر شما بالای نموداره و نرماله ... و دوباره هم حرف دوستمون رو تایید می کنم .. خانه بهداشت بیسوادن .. هر کدومشون یه چیزی می گن ... حرف متخصص اطفال باید ملاک باشه
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نازنین جون روی (Zinc) برای سلامت و رشد مناسب کود‌ک‌تان و همچنین رشد و تقویت موها بسیار ضروری است. این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید کودک‌تان چه مقدار روی (زینک) نیاز دارد، بهترین منابع زینک چه هستند و چگونه از مصرف کمتر یا بیش از حد این ماده معدنی جلوگیری کنیم؟ چرا روی (زینک) مهم است؟ بیشتر از 70 آنزیم برای اِعمال نقش خود در هضم و متابولیسم به روی (Zinc) وابسته هستند. بنابراین کودکانی که به میزان کافی زینک دریافت نمی‌کنند، به خوبی رشد نمی‌کنند. کودکتان به چه میزان زینک نیاز دارد؟ 1 تا 3 سالگی: 3 میلی گرم در روز 4 تا 8 سالگی: 5 میلی گرم در روز کودک‌تان هر روز نباید این میزان زینک را دریافت کند. به جای آن سعی کنید که متوسط میزان مصرف در چند روز یا 1 هفته، به میزان توصیه شده باشد. بهترین منابع روی (زینک) زینک در طیف گسترده‌ای از غذا‌ها وجود دارد. در اینجا بهترین منابع روی را به شما معرفی می‌کنیم: ¼ فنجان لوبیای پخته با گوشت و سس گوجه فرنگی: 3.3 میلی‌گرم 28 گرم گوشت گاو پخته شده: 3 میلی‌گرم ½ ​​همبرگر متوسط کبابی (42 گرم) ، 95٪ بدون چربی: 2.7 میلی‌گرم 28 گرم استیک کبابی: 2.6 میلی‌گرم ½ فنجان غلات صبحانه غنی شده با روی (برچسب 25% نیاز روزانه از روی): 2.5 میلی‌گرم 28 گرم بادام بو داده شده: 1 میلی‌گرم ½ فنجان ماست کم چرب میوه‌ای (یا ساده): 0.8 میلی‌گرم 1 قاشق غذاخوری کره بادام‌زمینی بدون نمک افزوده: 0.8 میلی‌گرم 1 بسته بلغور جو دوسر: 0.8 میلی‌گرم ¼ فنجان پنیر ریکوتای خامه‌ای: 0.8 میلی‌گرم ¼ فنجان کنسرو لوبیای پخته شده: 0.8 میلی‌گرم ¼ پای مرغ: 0.6 میلی‌گرم ¼ فنجان لوبیا سفید: 0.6 میلی‌گرم ¼ فنجان عدس: 0.6 میلی‌گرم ½ اونس (14 گرم) پنیر سوئیسی: 0.5 میلی‌گرم 1 قاشق غذاخوری کره بادام: 0.5 میلی‌گرم ¼ فنجان پنیر توفو، تهیه شده با سولفات کلسیم: 0.5 میلی‌گرم ¼ فنجان نخود فرنگی پخته شده: 0.4 میلی‌گرم ¼ سینه مرغ بدون پوست: 0.4 میلی‌گرم 14 گرم پنیر موتزارلا یا پنیر چدار: 0.4 میلی‌گرم ½ فنجان شیر: 0.4 میلی‌گرم 1 قاشق چای خوری جوانه گندم: 0.3 میلی‌گرم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
نازنین جون من دوره ای میدادم. سه میل در روز ولی در هفته مثلا 5 روز میدادم. حتما صبح و قبل از غذای ناهار
2738
مرسی مهدیه جون. دکتر به من گفت شب. نمیدونم چرا؟ و چون زیر یه ساله گفت دوزش بالا میره و فقط ایرانی بده.بالای یه سال خارجیحدودا یه قاشق مربا خوری.اشتباهه؟سه میل در روز چقدر میشه
نازنین جون شما هرچی دکترت گفت انجام بده. یک قاش مرباخوری معادل 5میل میشه. منطقی و درسته (چون نیاز خالص بدن 3میل درروزه ولی این شربت ها با شیرین کننده و چیزای دیگه مخلوطن پس خالص زینک که نیستن) من کلا کمی ترسو هستم و معمولا شربت های تقویتی رو کمتر میدم (میگم نکنه مسمومیت ایجاد کنه)
مرسی مهدیه جون. همه میگن زینک خوبه و ایمنیشونم زیاد میکنه. اما من زینک ایرانی رو چشیدم انگار آب قنده. داروهای خارجی خیلی بهترند.واسه همین چند قطره از ایرانیا رو بیشتر میدم بهش
من خودم یک بار ایرانی میگیرم و یکبار خارجی. به دلایلی... امروز میخوام برم مولتی ویتامین به اسم ویتاگلوبین بگیرم.دکتر اون و پیشنهاد دارده. دخترم نزدیک به دوساله نظری ندارید؟؟
2706