2726
عنوان

چطوری بفهمم......؟

451 بازدید | 8 پست
سلام. من تو هفته 35 هستم. چطوری بفهمم حرکات نی نی خوبه یا کمه؟ چند بار باید تکون بخوره؟ تورو خدا بهم بگین. خیلس حساس شدم رو حرکاتش.
خدا جونم دخملم رو به تو میسپارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم زمان و وقت مشخصی نداره و روی برنامه و تنظیم شده نیست. اما وقتی طولانی مدت دیدی هیچ تکونی حس نمیکنی سعی کن دقیق تر بشی منم تو هفته ۳۵-۳۶ چند بار شد که یک روز از صبح تا عصر حسش نمیکردم ولی دراز میکشیدم و باهاش حرف میزدم تکوناش حس میکردم. البته میگن شیرینی بخور ولی من دیابت بارداری داشتم برای همین شیرینی نمیخوردم ولی یه ۲۰-۳۰ دقیقه زمان میزاشتم دراز میکشیدم باهاش حرف میزدم تکون میخورد
i was a stranger in my own skin
2728
چی بگم والا من ماه اخر بودم یه وقتایی از صبح تا ظهر مطلقا تکون نمیخورد عصر نگران میشدم میرفتم بیمارستان اون موقع یه عالم تکون میخورد بعدش دنیا امد صبح ها خواب بود فهمیدم اون وقت هم خواب بوده بچم تکون نمیخوده
آخه تو همین سایت خوندم یه خانومی تو هفته 36 به خاطر اینکه آب کیسه اش کم شده بود و تکونای بچه اش هم کم شده بود بچه اش رو از دست داد. واسه همین خیلی نگران شدم. خیلی هم حساس شدم رو حرکتاش. البنه دو روز پیش سونو دادم و خدا رو شکر هم مایع امنیوتیک هم حرکت جنین رو زده طبیعی
اصلا تقصیر خودمه که میرم این مطالب رو میخونم. ادم بیشتر نگران میشه. منم شبا نی نیم خیلی تکون میخوره. وقتی هم که دراز میکشم تکون میخوره. ولی گفتم که از وقتی اون مطلب رو خوندم نگران و حساس شدم