2703
2553
دیشب رفتم سونو گرافی گفت بچم پسره آخه من که یه پسر داشتم خدایا مگه نگفتی از تو حرکت از من برکت من کارهایی که برا دختر دار شدن لازم بود و انجام دادم همه علایمم هم علایم دختره حرف v تو چشم چپمه تقویم چینی میگه دختره رشد موهای پام فوق العاده کم شده همه علایمم با حاملگی اولم متفاوته ولی دکتر گفت پسرههههه خداااااااااااااااااااااااا یا پس من به کی توکل کنم چقدر ازت خواستم چرا منو ندیدی چراااااااااااا
کوچک که بودم فکر میکردم تنهایی فقط وقتیه که کسی خونه نباشه
تو رو خدا کسایی که شرایط منو دارن بیان بگین چجوری با این قضیه کنار اومدین نگین ناشکری میکنی به خدا از همه چیز نا امیدمممممممممممم
وای چه ناشکر واقعا عجیبه خانم برو خداتو شکر کن بهت بچه میده بعد اینجوری ناشکری میکنی ؟؟؟چه فرقی داره دختر و پسر ؟خیلی ها در حسرت بچه هستن
پسرم تو معنی زندگی هستی معنی عشق .با وجود تو ،من و پدرت شادیم خوشبختیم خدایا شکرت .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
تو رو خدا نصیحتم نکنین ناشکری نمیکنم ولی قبول کنین همه آرزوهام به باد رفت من دیگه بچه نمیخواممممممم حسرت دختر داشتم برا همیشه به دلم موند
ایه قرانه که میگه ما به هر کی بخواییم دختر و به هر کی بخواییم پسر میدیم. تعیین جنسیت واقعا مزخرفه. نظم افرینش خدارو نمیتونی به هم بزنی که. چه میدونی صلاحت چیه؟ گریه و ناشکری نکن تا همین رو هم از دست بدی
2714
واقعا که اگه چند سال تو خماری می موندی الان رو هوا بودی به جای ناشکری کردنت حتما خدا صلاحتو تو این دیده ما کی باشیم که برای خدا تعیین تکلیف کنیم
خدایا، فقط کافیست بگویی موجود باش...... پس می شود......
منم یه پسر دارم و در حال اقدامم .... ته دلم خیلی خیلی دختر میخواد ... نمیدونم اگه باردار بشم و بچم پسر باشه چه حالی بهم دست میده ... خوشحال میشم یا مثل شما شوکه و ناراحت .... مطمئناً سلامتیش از همه چی واسم مهمتر خواهد بود
نه زیر نظر متخصص نبودم ولی کتاب مربوط به تعیین جنسیت خریده بودم و اجرا کردم خیلی ها از اینکه بفهکند بچم پسره جشن میگیرن اول خواهر شوهرم همیشه میگفت دعا میکنم پسر باشه چون من میخوام تک دختر خانواده باشم چرا خدا دشمنامو شاد کرد
2706