2737
2734
عنوان

چیکار کنم هماتوم جذب شه؟؟

36687 بازدید | 11 پست
الان سه هفته بیشتر لکه بینی دارم،ولی دو سه روزه چیزی نیومده،یعنی فعلا قطع شده،ولی دیروز که رفتم سونو بازم هماتوم بود،باید چیکار کنم؟؟
خداجونم خودت دادی خودتم مواظبش باش،خیلی دوستت دارم پسرررررررم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاش شیاف پروژسترون بگیری هر 12 ساعت یکبار بزنی و استراحت کنی.
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
تنها راهش استراحته البته شیاف و امپول ' دکتر من میگفت شیاف بهتره ' من اخر ۳ماه خونریزی داشتم که سونو گفت هماتومه اندازش ۴۰ '۴۰ ' ۳۶ میلیمتر بود که خیلی بزرگ بود استراحت مطلق بودم فقط دستشویی میرفتم اخر هفت ماه جذب شد
رضوان جان منم جز اونایی بودم که ته قضیه ی هماتومن. خیلی اذیت شدم و حدود 2 ماه بعد از یه خونریزی که عامل تشکیل هماتوم بود لکه بینی داشتم و انقدر گریه کردم و انقدر حرص خوردم و انقدر حساب کتاب کردم که خدایا مثلا 7 سانت در 4 سانت مگه همش چقدره که من این همهههههههههه لکه دارم. آخرشو بهت بگم. چه استراحت مطلق کنی. چه استراحت نسبی کنی. چه کمی پیاده روی داشته باشی چه مثل من روزی یه ساعت با مینیبوس بری سر کار و 5و نیم برسی خونه. حول و حوش هفته 25 هماتوم یا یه راهی به بیرون پیدا میکنه و دفع شده یا کاملا جذب شده. خودتو اذیت نکن. کلا هماتوم چیز خیلی مهمی نیست. این تاپیکیه که اون موقه میرفتم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=928790&PageNumber=1
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
2738
سلام خسته نباشید اخرین پریدام ۳فروردین ۹۴ بود من در تاریخ27 /94/2 طبق سونوی اول 4هفته و 6 روز بودم و MSD4mmبود و همه جی نرمال بود جند روزی بود که لکه ای به اندازه یک دانه ی نخود به رنگ کرم میدیدم رفتم دکتر سونوی دوم رو در تاریخ 94/3/4 نوشت که و اندازه ی MSD 6.66mmاعلام کرد و در سونوی اول یک کیست در آدنکس راست به قطر 31 و در سونوی دوم به قطر 26 اعلام شد ولی من این دو سونو رو در شهر های مختلف انجام دادم که به سونوی اولی بیشتر اطمینان دارم ولی مشکلم ایجاست که لکه بینی دارم اما هیچ دردی ندارم و من در تاریخ 3/9 /94 نصف شب یک لخته ی کوچک خونی دفع کردم صبح یک آزمایش HCG بتا دادم که از ازمایش قبلیم بیشتر شده بود کم نشده بود و باز لکه بینی خیلی کم در حدی که موقع استفاده از دستمال متوجه میشوم و علایم بارداری هنوز ادامه دارند و علایمی نظیر جوش و تکرار ادرار بعد دفع لخته ی کوچک خونی اضافه شده ، من همچنان از سیکلوژیست و قرص اسپرین استفاده میکنم. سوالم این است که اون لخته که ممکنه هماتوم باشد با دفع ان رشد بیشتر میشود؟ و ایا بارداری من دارای مشکلی هست یا نرمال میباشد؟ خ