2703
2553
عنوان

بی خیالا..............(3)

35510 بازدید | 6461 پست
گالری تصاویر سوسا وب تولز بسم الله الرحمــــــــن الرحیم با سلام و ادب و احترام خدمت دوستای گلم و مهربونم خیلی خیلی خوشحالم که تاپیک بی خیالا به سومین رسید.واین نشون دهنده ی محبت قلبی بین اعضای این گروه در دنیای مجازی هست.که هدف ما تنها برای تفریح و گذراندن وقت در دنیای مجازی نیست بلکه پیدا کردن دوستان واقعی گمشده مون در سرتاسر ایران عزیزمونه . پس مثله اون 2تا تاپیک قبلی این تاپیکم خونه ی خودتون بدونین و بهترین لحظات مجازیتون رو با ما باشین . گالری تصاویر سوسا وب تولزگالری تصاویر سوسا وب تولز گالری تصاویر سوسا وب تولز و هدف تاپیک بی خیالا : گوش کردن به دردودله همه کمک به دوستان گل در امر مسائل بارداری و مشکلات آن و ایجاد محیطی شاد با بحث های به دور از بارداری که تاثیر خوبی در روند باردارشدن بسیاری از دوستامون داشته است.و ایشالا برای دوستان قدیم و جدید نیز خواهد شد.گالری تصاویر سوسا وب تولز گالری تصاویر سوسا وب تولز اسامی دوستانی که تو این تاپیک مامان شدن: 1-مامان امیر ارسلان(سحر جون) نی نی:دختر.....تهرانگالری تصاویر سوسا وب تولز 2-سعیده خانوم جون نی نی:پسر.......مشهدگالری تصاویر سوسا وب تولز 3-خاله هما نی نی:؟..........مشهدگالری تصاویر سوسا وب تولز 4-گلپری1371(پریناز جون) نی نی :دختر........تهرانگالری تصاویر سوسا وب تولز 5-نی نی باران(شیرین جون) نی نی:؟..........تهرانگالری تصاویر سوسا وب تولز 6-زیتون نینی:؟.................تهرانگالری تصاویر سوسا وب تولز 7-مامان آیهان(مهساجون) نی نی:دختر.....تبریزگالری تصاویر سوسا وب تولز 8-ساغر نی نی:پسر.............یزدگالری تصاویر سوسا وب تولز 9-شهنا نی نی:؟.............اردبیلگالری تصاویر سوسا وب تولز 10-وانیلا نی نی :؟...........تهرانگالری تصاویر سوسا وب تولز 11-ارغوان نی نی:دختر..........یزدگالری تصاویر سوسا وب تولز 12-ناز 1392 نی نی:؟..............تبریزگالری تصاویر سوسا وب تولز 13گل رز. نی نی:؟.............قمگالری تصاویر سوسا وب تولز 14-ندا شکیبا64 نی نی:؟...............تهرانگالری تصاویر سوسا وب تولز 15-سارا.........اراکگالری تصاویر سوسا وب تولز 16-میترا..............................تبریز گالری تصاویر سوسا وب تولز گالری تصاویر سوسا وب تولز و لیست دوستان منتظر: 1-کیانا66.........................تبریز گالری تصاویر سوسا وب تولز 3-الی............................تبریز گالری تصاویر سوسا وب تولز 4-مهشید.........................شیراز گالری تصاویر سوسا وب تولز 5-پینار...........................تبریز گالری تصاویر سوسا وب تولز 6-شکلات عسلی............تهران گالری تصاویر سوسا وب تولز 7-موچ مولو ...............مشهد گالری تصاویر سوسا وب تولز 8-بارلی................زنجان گالری تصاویر سوسا وب تولز 9-عاطفه..................تهران گالری تصاویر سوسا وب تولز 10-منتظرتم............ناکجاآباد!!! گالری تصاویر سوسا وب تولز 11-شبنم ................ارومیه گالری تصاویر سوسا وب تولز 12-مامان یاسین ..........تهران گالری تصاویر سوسا وب تولز 13-باران ...........تهران گالری تصاویر سوسا وب تولز 14-بهناز.................مشهد گالری تصاویر سوسا وب تولز 15-entezareyaram.............کرجگالری تصاویر سوسا وب تولز 17-آساره...............ایلام...گالری تصاویر سوسا وب تولز 18-محیا(زینب).........گیلانگالری تصاویر سوسا وب تولز 19-گلسا20..........تبریزگالری تصاویر سوسا وب تولز Backgrounds
Baby Backgrounds
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
خوش اومدی گلم مرسی عزیزم ایشالا شمام به سلامتی فارغ میشی
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
راستی مهسا کی فارغ میشی؟
2714
سلامتی دیروز دکتر شوشو بودیم دکتر فرزدی معرفی کرده بود 2ماه برا شوشو دارو نوشت گفت بخوره یه آز بده و بیاد بعد 2ماه همه چی ایشالا معلوم میشه
ممنون عزیزم چشات قشنگ میبینه
ایشالا به سلامتی نی نی به دنیا اومد بیا عکسشو بذار مثل بچه ها حاجی حاجی مکه نشی
دکتر خودم میگه همه چی آرومــــــــــــــــه تو چقدر خوشبختی با یه لوله هم میتونی مامان شی والله فقط تحرک شوشو کمه اونم اول خدا بعد آمریکا بعد دکترا خوب میشه
2706