2703
2553
از تمام کاربران عزیزی که در مسابقه تابستانی کودکانه شرکت کردند تشکر می کنیم. این مسابقه با تمام کم و کاستیهایش به پایان رسید و امیدواریم مسابقات بعدی به شکل بهتری اجرا شود. این مسابقه فقط جنبه سرگرمی داشت وگرنه تعداد لایکها ملاک زیبایی یک کودک نیست چون کودکان همه زیبا و شیرین هستند. اگر کوچولویی کمتر لایک گرفته حتما عکاسش ایراد داشته . یک بار دیگر از تمام کاربرانی که عکس کوچولوهاشون بنا به دلایلی حذف شد معذرت می خواهیم و امیدواریم در مسابقات بعدی ما شرکت کنند همچنین امیدوارم که در مسابقات بعدی خود من هم جزء شرکت کنندگان باشم. اما برندگان این دوره چهار نفر اول: سایه (349) نفس (339) سارا (330) شایلین (327) به چهار نفر اول، پکیج محصولات لوسین اهدا خواهد شد. چهار نفر دوم: علیرضا (308) بهداد (306) ایلیا (282) آرین اویسی (270) به چهار نفر دوم، بن خرید به ارزش یکصد هزار تومان از فروشگاه بانی اسپرت اهدا خواهد شد. چهار نفر سوم: مسیحا (266) یاسمین (225) بیتا (222) روشا (176) به چهار نفر سوم، یک عدد دستگاه ضد گزش حشرات ایران دی اچ اهدا خواهد شد. به برندگان عزیز تبریک عرض می کنیم و امیدواریم هدایایی که بزودی دریافت می کنند مبارکشون باشه
اوا سلام خاله مونا خوبین کم پیداین
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
سلام...............مبارک نینی های خوشگل باشه...ایشالا همیشه تو زندگیشون برنده باشن
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکشون باشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2720
سلام

مبارک همه نی نی های ناز و البته مامانای مهربونشون

ولی خانوم تهرانی عزیز ..

با این قسمت فرمایش شما موافق نیستم که گفتید :اگر کوچولویی کمتر لایک گرفته حتما عکاسش ایراد داشته .

"چون اگه کوچولویی رای کمتری گرفته حتما مامانش کمتر تبلیغ کرده"
البته من تو مسابقه شرکت نکرده بودم ولی این برای همه واضحه!

ان شالله که همه این نی نی ها تو مسابقه زندگی برنده باشن

کاش عکسارم میذاشتین
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2714
این عکس رو خیلی دوست داشتم ولی آمار بازدیدش فقط 18بار بوده!

و با 18 بار بازدید 5 لایک گرفته .. مطمئنا اگه میزان بازدید این عکس بیشتر بود لایک های بیشتری هم میگرفت و جز برنده ها بود
خیلی هم قشنگ و مرتبط با موضوع مسابقه

http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091811563846234
یا این عکس ها

http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014091400542739322

http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090815004870259

البته به نظر من مامانای شرکت کننده تقصیری ندارن .. بیشتر عکس ها مرتبط با موضوع بود ولی خیلی از عکس ها دیده نشدن
برای تبلیغات باید قبل از مسابقه مدیریت میشد که رقابت تو جو عادلانه تری برگزار میشد

2706