2726
عنوان

به نظر شما واجبه که جهیزیه ....

799 بازدید | 72 پست
من وقتی عکسهای چیدمان جهیزیه عروس رو میبینم یا خونه یه عروس می رم خیلی تعجب میکنم. از خودم میپرسم واقعا همه این وسایل لازم بود؟ راستش احساس میکنم رفتم به یه فروشگاه لوازم منزل دلم میخواد نظرتون رو بدونم....
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
من خودم به این چیزا اعتقاد ندارم اصلا به کسی که چی برای جهیزیه خریدم چی داریم و نداریم خیلی بد میومد که بیان خونمو برن سر تمام وسایلمو همرو ببینن خودم اصلا اهل جهاز الکی خریدن نبودم مگه باید همه چی داشت وقتی میشه بعدا هم خرید
خدایا دوستت دارم ایلیا خوشگلم خوش امدی .خدا جونم ممنونم دوستت دارم خیلی. توکل کن و آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده .شکرررررررررررررر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم دوساله که ازدواج کردم و سر همین مسئله خیلی با خونوادم جنگ و جدل داشتم. آخرشم پیروز شدم و فقط چیزایی رو که میدونستم استفاده می کنم خریدم... اما دیگرانو که میبینم میگم واقعا اینا چه جوری اون وسایلو تو خونشون جا میدن؟ داماد هم مجبوره به خاطر این وسایل کلی هزینه کنه و توی خرج بیوفته که خونه بزرگ تر بگیره!!!!!!!!
یادمان باشد مراقب اعمالمان، نگاهمان، رفتارمان، گفتارمان و حتی افکارمان باشیم... گاهی حتی مرور یک حرف در ذهنمان جهان را تغییر می دهد...
من که واسه جهیزیه ام هیچ چیز اضافه نخریدم ادم پولشو که از سر راه نیاورده بزار مردم هرچی میخوان بگن!!!! خودمو خودشو ارامشمونو عشق است خوبم باشه حرف میسازن بدم باشه حرف می سازن پس بیخیالشون
وسایل اشپزخونه هم بستگی به خود ادم داره خیلیا پر رفت و امدن زیاد میخرن خیلی نه ولی بیشترش استفاده نمیشه
خدایا دوستت دارم ایلیا خوشگلم خوش امدی .خدا جونم ممنونم دوستت دارم خیلی. توکل کن و آستین ها را بالا بزن ، آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده .شکرررررررررررررر
میوجو
بیشتر کساس که جهیزیه خریدن بخاظر حرفه دیگرانه که فلانی نه یه وقت چیزی کم داره و وسایلش ناقصن
والا زن عموی من اومد خونمون همونجا گفت اخی شما وسایل بزرگتو نخریدی من 15 تومن دادم به پسرم بره ساید بخره منم گفتم زن عمو جان ما هدف مهم تری داشتیم میخوایم خونه بخریم الانم ما خونه داریم پسرش با سایدشون مستاجره
من همه چیزایی که ضروری بود رو گرفتم به نظرم همه چیز لازم میشه توی این هشت نه سال مخصوصا لوازم اشپزخونه اصلا نگرفتم چون همه چیز داشتم به نظرم اگه اوضاع مالی پدر خوب باشه و بهش فشار نیاد چرا که نه ؟؟؟ بهتره همه چیز کامل باشه
آخه الآن دیگه حرف از استفاده گذشته.... به خدا آدمایی رو میبینم که وضع مالی آنچنانی ندارن. ولی کلی وام و قرض و فلان که کم نیارن تو فامیلو به قول خودشون آبروشون نره.... آخه درسته؟
افریننننننننننننننننننننننن
2706