2733
2734
عنوان

دبیران محترم ریاضی یه لحظه لطفا...

2141 بازدید | 5 پست
همکاران عزیز شما برای تدریس ریاضی در مقاطع مختلف از چه کتاب کمک اموزشی استفاده می کنید؟ وچه کتابی غیر از کتاب درسی به شما در نحوه تدریس ویادگیری دانش اموز بیشتر کمک میکند؟ در واقع به دنبال نحوه تدریس بهتر وکسب رضایت ونتیجه مثبت از طرف دانش اموز می باشم ممنون میشم راهنمایی کنید...
سلام دوست خوبم.قبل از پیدایش این نظام هفتم و هشتم ... کتاب های واله و مبتکران برای مدارس خاص و کتاب های جویا مجد برای مدارس عادی خوب بودن.الان کتاب سیر تا پیاز گاج هم مطالب خوبی داره
سلام دیبا جان.مرسی... عزیزم شما چه مقطعی تدریس میکنی؟ با نظام اموزشی فعلی این کتابهایی که گفتید جوابگو هستند؟ واقعیتش چندسال پیش تدریس خصوصی انجام میدادم مجدد میخام شروع کنم میخاستم برم کتاب درسی هر پایه را بخرم و داشته باشم ولی حس میکنم به جاش کتاب کمک اموزشی بخرم بهتره چون هم مطالب خود کتاب را داره و هم مطالب بیشتر برای اموزش... نظر شما چیه؟ اگه موافقید کدوم یک از کتابهایی که معرفی کردین بیشتر کمکم میکنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا چرا اینقدر مسایل ریاضی پیچیده طراحی میشه و سخته من که فوق لیسانس دارم واسم سخته ...بچه کلاس چهارم یا پنجم براش سختتره ولی تو کشورهای اروپا و امریکایی اینطور نیست
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
کتابهای خوشخوان برای تیزهوشان هم عالیه مبتکرانم بد نیست هرچی کتاب و دراین زمینه به دستت رسید هم رد نکن همسرمن مدرس موفق ریاضیه
تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی.