2733
2734
عنوان

شیرخشک مناسب برای 1 ماهگی ضد یبوست

13715 بازدید | 5 پست
سلام دوستان عزیزمم دخترم 1 ماهشه به دلیل کمبود شیر من و کم کردن وزن از 14 روزگی بهش شیرخشک میدم اول شیرخک پیکوت پرمیوم دکتر بارش نوشت فقط یبوست میشد و همش در حال زور زدن بد و گریه میکرد که بهش ترنجبین میدادم خوب بود شیرخشکشو عوض کردم نان 1 دادم بازم همین مشکل بود ولی وزنگیریش خوب بود از وقتی شیرخشک دادم روزی 50 گرم اضافه کرده دیشب بردمش دکتر بهش پری نان داد این شیرخشک نوشته باری نوزادان نارس دختر من نارس نبود و الان 1 ماهشه و وزنش خوبه از دیشبم که میدم مشکلش برطرف نشه و زود زود گشنش میشه نسبت به دوتای قبلی به نظرتون چه شیرخشکی بدم خوبه؟ کسی این مشکلو نداشته؟
خدا جونم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااام عزیزممم خوبی؟ خیلی دلمب رات تنگ شده آذین جونم پسر گلت خوبه؟ مرسی عزیزم از پیشنهاد شیرخشک برای شنبه یه دکتر دیگه وقت گرفتم ببینم چی میگه اپتامیلم امتحان میکنم فقط نمیدونم اینقدر شیرخشک عوض میکنیم برای دخترم ضرر نداشته باشه یه وقتی مگه پسر گلت شیرخشک میخوره؟ مگه شیر خودت کمه؟
خدا جونم شکرت
2731
سلام خانوما. من از دوران بارداریم این سایت میومدم اما حس و حال کامنت گذاشتن نداشتم . الان یه جورایی احساس مدیونی میکنم هرچند که 2قولوهام وقتی واسم نمیزارن ... یاسی جون. من به دخترام پری نان میدادم . خوب بود. اما 4 کیلو رو که رد کردند دکتر گفت نان 1 بدم اما یبوست خیلی میگرفتن. دکتر شیرشونو عوض کرد و گفت پیکوت بده. من خیلی راضیم و میگن نزدیکترین شیر به شیر مادره. و خوبیشم اینکه هنوزم شیر خودمم در کنارش میدم و میخورن... به نظر من این شیرو امتحان کنید واقعا خوبه