2737
2734
ماهایی که بچه مدرسه ای هم داریم حالمون دست کمی از شما نداره

با تمام وجود درکت می کنم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخی عزیزم

مهد میذاریش یا پیش پرستار یا مامانت ؟

خیلی سخته ولی خوب چاره ای نداری

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
سخت ترین قسمتش برای من اینه که باید صبح زود بیدار بشم و آماده کنم پسرمو

من از قدیم ندیم با صبح زود بیدارشدن مشکل داشتم . هنوزم حل نشده

خوب پس اگه پیش مامانته که دیگه نگرانی نداره فقط می مونه دلتنگی

آخ گفتی خواب صبح منم همینطوریم .منم امسال خدا بخیر بگذرونه.دخترم با شیر میخوابه باید بلندش کنم تو خواب ببرمش خونه مامانم اگه بیدار شه که معرکه س دیگه
هرطایفه ای به من گمانی دارد... من زان خودم چنان که هستم هستم
من که یه حالی دارم انگار قراره ببرنم پای چوبه دار آخه تا حالا از هم جدا نشدیم..دخترمو میگم خیلی نگرانشم از اون ور مامانم هم عادت به خواب صبح داره اینو ببرم باز اونم یه وضعی من خیلی حس بدی دارم میبرمش پیش مامانم شما چی؟
هرطایفه ای به من گمانی دارد... من زان خودم چنان که هستم هستم
2706