2410
2553
«براى تعجیل در ظهورم دعا کنید که ظهور من، به نفع شما و موجب فرج و گشایش امور شما خواهد بود» ختم 124000 صلوات به نیت تعجیل در فرج صاحب الزمان سلام دوستای گلم هر کس هرچه قدر می تونه اعلام کنه تا براش بنویسم تا اول محرم فرصت فرستادن صلوات ها رو دارید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

راه خلاص از گرفتاری ها، منحصر است به دعا کردن در خلوات برای فرج ولیّ عصر (عج)؛ نه دعای همیشگی و لقلق? زبان... بلکه دعای با خلوص و صدق نیّت و همراه با توبه
2456
500 تا می فرستم انشاالله ؛در ضمن کاش برای حل مشکل بی ایی کشورمون هم توی این ذکرا دعا کنیم البته یه پیشنهاده امیدوارم صاحب تاپیک رو ناراحت نکرده باشم که بی اجازشون همچین پیشنهادی دادم اگه موافق نبودید پستم رو حذف کنید
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2714
حال خواهرم بدتر شده هر کسی وقت داره برای ختم سریع قرآن کمک کنه لطفا بیاد تو تاپیک داخل امضام اعلام کنه برای اینکه امام زمان عج خواهر بیمار من رو مورد عنایت قرار بدن 110 صلوات برای سلامتی و فرجشان می فرستم و از دوستان خواهش می کنم در روز دحوالارض برای خواهر من هم که توده بدخیم خیلی بزرگ تو قفسه سینه داره صلوات بفرستن و دعاش کنن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=651934&PageNumber=5 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
الهم عجل لولیک الفرج
چه قدر حضرت [امام زمان (علیه السلام)] مهربان است به کسانی که اسمش را می برند و صدایش می زنند و از او استغاثه می کنند؛ از پدر و مادر هم به آنها مهربان تر است
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706