2733
2734
مامانا پسر من 20 روزشه. تو بهمن زایمان کردم. تا امروز دقت نکردم جای واکسنی که بدو تولد میزنن اصلا معلوم نیست درصورتی که وقتی دخترم به دنیا اومد اول اینکه جلوی خودم زدن بعد اینکه تا چند وقت قرمز بود و داغ. حالا شک کردم میگم نکنه یادشون رفته.. چجوری مطمئن بشم..؟؟
خدایا واسه این همه نعمتت شکرررررررررر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دکتر رزاقی ولی واقعا دکتر خیلی خوبی بودمن از فرداش اصلا انگار زایمان نکرده بودم.هرکی میدید تعجب می کرد.... جای بخیه ش هم اصلا معلوم نیست اگه دقت کنی یه خط نازک...
2731
بیمارستان شلوغ بود خیلی تو ریکاوری موندیم تا تخت خالی شه .ولی رسیدگی شون بد نبود..من 5 سال پیش اونجا زایمان کرده بودم ولی خیلی خیلی بهتر بود اونموقع. غذای همراهم خوب نبود.هزینشو و میدونم ازاد 4 تومن میشه ولی ما بیمه بودیم...
بعد از مدتی قلنبه میشه مبارکه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
السان جون با اتاق خصوصی 3500 بیمه من آسیا بود 2500 داد خودم یه تومن دادم اتاق وی آی پی هم پرسیدم گفت 4200 منتها اتاق وی آی پی رو به کساییکه بیمه تکمیلی دارن نمیدن یعنی کل هزینه ات رو خودت باید بدی اتاق دو تخته و بیشتر رو هم نپرسیدم دکترم هم تو مطب پول نگرفت به عبارتی زیرمیزی نگرفت
دخترم سه خرداد اومد تو بغلم. خدایا ممنون که فرشته ها رو زمینی می کنی.
2706