2737
2734
عنوان

مرخصی زایمان

890 بازدید | 8 پست
سلام کسی می دونه که مرخصی زایمان از کی شروع می شه ؟از روز زایمان یا سه ماه قبلش؟ من از دو ماه قبل زایمان دیگه سرکار نرفتم خواستم استعلاجی بگیرم قبول نکردن و بهم گفتن این دو ماه هم جزو مرخصی زایمانت می شه راست می گن یا فردا دبه می کنن حقوق این دو ماهو نمی دن؟
خدایا شکرت به خاطر فرشته ای که بهم دادی .عاشقتم کیارادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من که بیمه مرخصی رو دقیقا از روزی که به دنیا اومد حساب کرد، تا اونجایی که می دونم اگه جایی که کار می کنی می تونن 2 ماه قبل از زایمان رو استعلاجی حساب کنن...یکی از دوستام پرستاره همین کارو کرد، دو ماه استعلاجی قبل از زایمان+ 9 ماه مرخصی بعد از زایمان شما کارمند رسمی هستی؟ چند ماه مرخصی زایمان داری؟ من دانشگاه درس می دم، قرارداد داخلی دارم هنوز رسمی وزارت علوم نیستم، گویا 6 ماهه هست مرخصیم، هنوز نمی دونم
2731
اول از دکتر زنانت یه نوشته می گیری که توش گفته به دلیل زایمان نیاز به مرخصی بعد از زایمان داری، اینو میبری به بیمه می دی همراه مدارک و سوابق بیمه (همونجا چندتا فرم می دن سوابق بیمه رو پرمی کنی) من مرداد زایمان کردم هنوز پولی نگرفتم، شنیدم فقط 70 درصدشو می دن، یه مقدار دوندگی داره، خودم که تو خونه موندم با این بچه نمی شه جایی رفت شوهرمم سرش شلوغه وقت نمی کنه بره پی کاراش.. اگه بچه ها اطلاعات دقیق تر دارن لطفا راهنمایی کنن
2 ماه قبل از زایمان از دکترت باید بخوای برات استعلاجی دوران بارداری بنویسه، اگه رسمی باشی 2ماه رو می تونی استعلاجی بگیری... نقص پرونده داشتم شوهرم یه کارایی باید می کرد، نمی دونم دقیقا چیه، هر بار یه ایرادی داره گویا!!! ولی می گن بالاخره همه ماهها رو 70% رو می دن
2738