2410
2553
عنوان

زایمان طبیعی در بیمارستان خاتم

1817 بازدید | 26 پست
سلام دوستان. من تا کمتر از سه ماه دیگه زایمانمه. ان شاء الله میرم بیمارستان خاتم. کسی هست که خودش یا نزدیکانش به تازگی توی بیمارستان خاتم زایمان طبیعی کرده باشه؟ دکترتون کی بود؟ رسیدگی و برخورد کادر بلوک زایمان و بخش (ماماها، پرستارهاو ...) چطور بود؟ بخش نوزادانش چطوره؟ خیلی خیلی ممنون میشم اگر اطلاعات و پیشنهاداتی دارید در اختیارم بزارید.
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
سلام من اونجا سزارین شدم همه امکاناتش عالیه مخصوصااگه شانس بیاری خلوت باشه من اتاقم 2نفره بودولی 12ساعتی تنهابودم اتاق تمیز سرویس بهداشتیش تمیزومجهز بود ازهمه مهمتر پرسنل خوش برخورد مجرب و باادب بود البته رسیدگیشونم عالی عالی بود
الحمدلله رب العالمین ...
سلام من اونجا سزارین شدم همه امکاناتش عالیه مخصوصااگه شانس بیاری خلوت باشه من اتاقم 2نفره بودولی 12ساعتی تنهابودم اتاق تمیز سرویس بهداشتیش تمیزومجهز بود ازهمه مهمتر پرسنل خوش برخورد مجرب و باادب بود البته رسیدگیشونم عالی عالی بود
الحمدلله رب العالمین ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخام برا زایمان برم خاتم, خیلی تعریف شنیدم ازش. البته مادربزرگم اونجا عمل طحال داشت, خیلی راضی بود. هم برخورد پرسنل و هم رسیدگی. برا زایمان نمیدونم!!
خدایا، شکرت...
2456
ممنونم دوستان. منم برای موارد غیر از زایمان خیلی ازش تعریف شنیدم. اما کسی نبوده که اونجا طبیعی زایمان کرده باشه! برای همین کلاً بلوک زایمانش برام ناشناخته است: برخورد ماماها، اخلاقشون، همکاریشون، صبرشون و ... من زایمان اولم رو عرفان بودم. خیلی خیلی خوب بودن. اصلاً ناراضی نبودم. توی بلوک زایمانش اینقدر احساس راحتی داشتم که انگار خواهر و مادرم پیشم بودن. اما این دفعه به خاطر بیمه ام مجبورم برم خاتم! راستی: اونجا حتما باید چادر داشته باشم؟
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
2714
2706