2726
سلام.باردارم نمیدونم ک تو بارداری چ طور باید رابطه داشت تا هم نی نی اسیب نبینه هم شوشو ارضا بشه لطفا راهنمایی کنید.
خدایا خودمو به خودت سپردم من و همسری رو یه لحظه هم تنها نذار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه لکه بینی نداشته باشی میشه مثل همیشه باشه . طوری که شکمت راحت باشه از پهلو که مامان نیکا جون گفتن درسته . تا وقتی که بهم فشار نمیومد و کمی بزرگ نشده بود به شیوه ی عادی و پوریشن های مختلف رابطه داشتیم ولی از اواسط ماه 4 حواسم هست که به شکمم فشار نیاد . خودتو نترسون اینهمه ماه اگه بخوای رابطه نداشته باشی اصلا خوب نیست . اگه مشکلی نباشه و خونریزی نباشه چرا که نه . بچه هیچیش نمیشه خیلی فاصله داره و جاش امنه .
سلام دوستان عصر بخیر با اجازه مدیر محترم کلوب دوستان اینجا همه چی بدلیل تغییر کاربری حراجه فقط وفقط به مدت 24 ساعت این کلوب فعاله بعد کلا حذف میشه ..فرصت ها تکرار نمیشوند..شما نیز دعوتید...در ضمن علاوه بر خرید با قیمت استثنائی در قرعه کشی 30 پلاک طلای این سایت بزرگ که هدیه ویژه جشنواره پائیزه اش هستش شرکت داده میشود.البته شروع جشنواره پلاک طلا از اول مهره ولی با مساعدت مدیریت محترم این سایت خریداران این حراجی نیز در قرعه کشی پلاک طلا شرکت داده میشوند http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=972780&PageNumber=1