2733
2734
مامانا عزیز کمکم کنید پسرم همش اسهال داره.... از وقتی از سفر اومدم اسهال داره.... تقریبا یه ده روزیهست... ی کم میشه هی زیاد به دکترش میگم میگه مهم نیست...،ولی امشب شدیدتر بود چکار کنم خیلی بهش ماست میدم ولی زیاد تاثیر نداره..... چند تا مورد با همشده من نمیدونم دلیلش کدومشه.... اول فکر کنم مال دندونش باشه که بخواد در بیاره اخه سرشم داغه دوم قطره آهنشو نمیخورد دکتر عوضش کرد سوم شیر هومانا میخورد شانس گند من کارخونش تا یه مدت تولید نمیکنه دارم بهش ببلاک میدم البته 3 روزه شیرش عوض شده حالا نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم چکار کنم....چی بدم بخوره تا قطع بشه خیلی ناراحتم خیلی
خدایا حال خوب الانم رو مدیون توام....خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
هویج را رنده کن یه قاشق آب بریز روش بزار رو گاز تا جوش بیاد بعد تو دستمال بریز فشار بده تا آبش در بیاد بهش بده کلا چیزاى پتاسیم دار بهش بده مثلا سینه مرغ سیب زمینى هویج موز
به هر کس مینگرم در حال شکایت است،در حیرتم لذت دنیا به کام کیست.
تا میتونی بهش او آر اس بده که الکترولیت بدنش حفظ بشه. نگران نباش اجازه بده هرچی روده اش رو اذیت میکنه خارج بشه. تو فقط از این طرف کمبود آب بدنشو جبران کن
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2706