2726
صبحی چند تاجوش رو بدنش دیدم ولی اصلا حالش بد نبود بیحالم نبود الان جوشاش بیشتر شده ولی بازم حالش بد نیست فقط یه کم بدنش داغ شده صبح میبرم دکتر شما هیچ تجربه ای دارید? براش چکار باید بکنم ?چندروز طول می‌کشه? الان بهش آستامینوفن دادم
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...
اره مثله تاولهای خیلی کوچکی یه غم بزرگ اومده رودلم
خالق من* بهشتی *دارد نزدیک زیبا وبزرگ و * دوزخی * داردبه گمانم کوچک بعید ودر پی دلیلی ست که ببخشد ما را گاهی به بهانه دعا در حق دیگری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ولی میره مهد احتمالا همون جا هر طور بوده شده
اخه ابله مرغون تا تازس واگیر نداره وقتى خشک شد واگیر میده که متاسفانه همه فکر میکنن خوب شدن بچشون میفرستن مهد سه چهار روزى طول میکشه ولى یه شبش سخته خارشش زیاد میشه بعد از اون دیگه مبجیره رو به خوبى
به هر کس مینگرم در حال شکایت است،در حیرتم لذت دنیا به کام کیست.
2706