2726
اون گیر داده به این جک منم هر چی سرچ میکنم یکی بد گفته یکی خوب اخرشم 100 ملیون بدی ماشین چینی چینیه حالا یه کرولا تمیز پیدا کردیم72 تومن گفته به قیمت بازار 4-5 تومن گرون میگه طرف من میگم اینو گرونتر بخریم بهتر از اینه که جک بخریم سال دیگه با کلی ضرر بفروشیمش نظر شما چیه ؟
بچه بودم به پرتقال و نارنگی و هر میوه گردی میگفتم توتور! الان هم که مامان دو تا بچه ام هنوز بابام صدام میزنه توتور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نشاط باورت میشه الان چند ماهه درگیریم یه بار هم چند سال پیش سی تومن پول داشتیم میخواستیم مزدا3 بخریم انقدر شوهرم دست دست کرد یهو ماشین گرون شد اخرش پرشیا خریدیم با اون پول
بچه بودم به پرتقال و نارنگی و هر میوه گردی میگفتم توتور! الان هم که مامان دو تا بچه ام هنوز بابام صدام میزنه توتور...
2728
خواهر من الان یساله که جک داره و خیلى خیلى هم راضین، چندین بار هم سفر رفتن باش، کلا ماشین خوبیه تا جایى که من دیدم. نسبت به پولى که میدى امکانات زیادى داره، فکر میکنم دنده اتوماتش الان حدود ٧٠ باشه
ماهی کوچولو میشه از خواهرت این چند مورد را بپرسی اینکه کولرش خوب خنک میکنه یا نه ؟ جنس چرم داشبوردش میگن خیلی بده و زود سفید میشه درسته ؟ سیستم پخشش هم میگن خیلی بی کیفیته و اینکه زیرش روی سرعت گیر و دست اناز ها میگیره
البته جی ٥هم به نسبت جینی بودنش خوبه ولی بازهم جینیه اکه شمامی خوای ١٠٠میلیون هزینه کنی می تونی النترا یا مزدا یا سراتو بکیری فکر نمی کنم این ماشین که می کی قیمتش صد باشه
عزیزم G5 ماشین فوق العاده ای هستش در ضمن شما ماشین صفر میخری که هیچ خرجی نداره توتیا ماشین خوبی هستش ولی در نظر بگیر که ماشین ها بعد از 2 سال کار میافتند توی خرج که آدم رو کلافه میکنن اگر من جای تو بودم حتما ماشین صفر میگرفتم البته بگم که امسال همین کار رو هم کردیم ماشین خودمون رو فروختیم به جاش یه صفر گرفتیم در حالی که میشد با همون پول یه ماشین کار کرده ولی مثلا بهتر گرفت اما صفر یه چیز دیگه هستش تازه نگاه نکن چینی هستش چون واقعا ماشین عالی هستش
ذهن همچون باغ است و فکر همچون بذر میتوان گل کاشت یا علف هرز...
2706