2726
بچه ها خیلی ناراحتم بچم هم شیرخشک میخوره هم مال خودمو ولی یه هفتست تا سینمو میزارم دعنش جیغ میزنه گریه میکنه اصلن یه وضعی ...یعنی داره سینمو ول میکنه ..؟؟به بگین من امادگیشو دارم:-(:-(:-(:-(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه دوست منم نی نی داشت میگفت چند روز بود پسرم شیرمو نمیخورد ...بعد فهمیدم باردارم ... اره خیلی اینجوری میشه که دیگه نی نی شیرو نمیخوره
خدا می بیند و می پوشاند ...مردم نمی بینند و فریاد میزنند
پسر منم همینطوری بود شیر خودم دیگه نخورد. فقط باید حوصله داشته باشی اصلا شیشه نده تو اتاق ساکت و با نور کم شیر بده تو وضعیت های مختلف مثلا رو مبل ایستاده و . .. بده ببین میگیره اگه دیدی خیلی گرسنه میمونه با فنجون شیر بده. نهایتا رابط شیردهی هم امتحان کن
خدایا شکرت بابت سه تا فرشته ای که بهم دادی 💞
منم پسرم سه ماهشه دیروز سینه نمیگرفت فقط تو خواب میگرفت به دکترش گفتم گفت دو سه ساعت گرسنه نگهش دار بذار گریه کنه بالاخره میگیره وولی من اینکارو نکردم صدایه جاروبرقی گذاشتم بغله گوشش و یکم متعجب شد و گرفت خلاصه از دیروز با صدایه جاروبرقی میگیره