2703
2553
سلام دوستان این سوال بزرگ همه کساییه که نی نی در راه دارن. خواهش میکنم کسایی که هر دو زایمانو تجربه کردن بیان از تجربشون بگن . قول میدم هیچ پستی حذف نشه. فقط به نظر هم احترام بزاریم. واقعا من دچار تردیدم و از هر طرف حرفی میشنوم. اینجا تبلیغ هیچ نوع زایمانی نیست فقط واقعیتها رو میخوایم بدونیم. ممنونم
من خودم رو برا زایمان طبیعی آماده کرده بودم و طرفدار پروپا قرصش بودم. اما بعد کلی درد کشیدن سزارین شدم. الان هم میگم تو ایران با این امکانات فقط سزارین جواب میده..مگه جایی که مطمئن باشی طبیعی راحت زایمان میکنن و مجهزه یا خودت راحت زا باشی.
خدایا ممنون که یکی از فرشته هاتو فرستادی پیشم. کمکم کن مادر خوبی باشم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من هم دلم میخواد بدونم درده طبیعی در چه حدیه؟؟؟؟/ میشه مثلا به 1 دردی که ممکنه برا خیلیا پیش بیاد تشبیه کنید. آخه همش میگن خیلی درد داره ولی نمیدونیم این خیلی واقعا خیلی وحشتناکه یانه؟؟؟؟؟؟؟؟/
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
من درد یه سقط رو کشیدم (که میگن دردش مثل زایمان طبیعیه)بعد به همه توصیه کردم سزارین رو انتخاب کنن ولی 20 روز پیش خواهرم سز شد خیلیییییییییی درد داشت منو از تصمیمم دودل کرد
"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
2714
من دوقلوهام توی ماه ٦ بودم ک طبیعی بدنیا اوردمشون بسرم رو سزارین اوردم
"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
ﻣﻦ ﺳﺰ ﺷﺪﻡ اﺻﻼ ﻫﻢ ﺩﺭﺩ ﻧﻜﺸﻴﺪﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﻋﺎﻟﻲ ﺑﻮﺩ ﺷﻜﺮ ﺧﺪا و اﻣﺎ ﺩﺭﺩ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﺩﺭﺩ ﻣﻴﻜﺸﻲ ﺩﺭ ﺣﺪ ﻣﺮﮒ ﺑﺒﺨﺸﻴﺪا اﻧﻘﺪﺭ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻓﺸﻬﺮ ﻣﻴﺎﺩ ﻣﻮﻗﻊ ﺯاﻳﻤﺎﻥ اﻧﮕﺎﺭ ﻣﻴﺨﻮاﻱ ﭘﻲ ﭘﻲ ﻛﻨﻲ ﻧﺘﻮﻧﻲ ﻭﻟﻲ ﺩﺭ ﺣﺪ ﻣﺮﮔﺶ ﻭﻟﻲ ﺧﻮﺑﻴﺶ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﻪ اﻧﮕﺎﺭ ﻧﻪ اﻧﮕﺎﺭ اﻟﺒﺘﻪ ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺑﻲ ﺣﺴﺰ اﺯ ﻛﻤﺮ ﻧﻴﺰﻧﻦ ﻳﺎ ﺑﻲ ﺣﺴﻲ ﺑﻪ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺎ و ﺁﻣﭙﻮﻝ ﻓﺸﺎﺭ ﻛﻪ ﻓﻮﻕ اﻟﻌﺎﺩﻩ ﻛﻤﻚ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻣﻨﻦ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﻭﻟﻲ اﺻﻼ ﺩﻫﺎﻧﻪ ﺭﺣﻤﻢ ﺑﺎﺯ ﻧﺸﺪ ﺣﺘﻲ ﺑﺎ اﻟﻘﺎ ﺩﺭﺩ
ﺷﻜﺮﺕ ﺧﺪا ﺟﻮﻧﻢ
2706