2726
سلام. 1 ماه نیست ازدواج کردم و روزه فهمیدم که حامله ام. هم خودم هم شوهرم داریم دیوونه می شیم. از بس تو اینترنت خوندم که سقط ضرر داره و گناه دارهای دیوونه شدم. شوهرم می گه سقط کنیم. از خرج و مخارجش می ترسه. بهش می گم همه می گن پشیمون می شی این کار و نکن می گه این همه می یان بعد 9 ماه بگن خرچ بچتون رو چجوری می دید. هنوز 20 روزش نشده فعلا "ساک" هستش.بچه ها توروخدا بگید چی کار کنم. می دونم که تقصیر خودم بوده و باید مراقبت می کردم. ای خدا منو بکش. 26 سالمه. بچه ها چی کار کنم. مردم انقدر گریه کردم. خودم هم دوست ندارم بچه دار شم. ولی نمی دونم چی کار کنم. به کسی هم نمی تونم چیزی بگم. دارم دق می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی رو می شناسم اول ازدواجشون باردار شد الان بچه اش 10 سالشه مدتهاست تصمیم گرفته دوباره بچه دار شه ولی نمی شه. اگه خدایی نکرده اون بچه رو سقط کرده بود الان چه حالی می شد؟ این دنیاییش اخرتیش هم که سقط قتل نفسه. به شوهرت بگو روزیشو خدا می ده.
.......................یا صاحب الزمان !فرزندم را نذر یاری قیام تو می کنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن! ................... خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
عزیزم چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی اخه!!!! ماشالا سنت هم که کم نیست و مناسبه واسه نی نی دار شدن, من سه سال بعد عروسی باردار شدم. الان همش میگم کاش زودتر اقدام میکردم! اصلا به سقط فکر نکن, خدایی نکرده دو روز دیگه که بچه دار نشدی همین همسرت ممکنه واست شاخ و شونه بکشه ها!!!!
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خوشحال به حالت مردیم از بس انتظار بجه دار شدن کشیدیم کاش من به جای تو بودم عزیزم نمیدونم این جه حکمتیه که خدا داره
خدایا هزاران هزار بار شکرت خدایا کنجد من و همه نی نی ها رو حفظ کن
عزیزم نگهش دار بعضی ها ارزوی بچه دار شدن را دارن.روزی دست خداست
تو مرا یاد کنی یا نکنی...باورت گر بشود یا نشود.....حرفی نیست...اما....!نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست.
کاش من شب عروسی باردار میشدم ای خدا
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2706