2726
مامان هایی عزیز که پرستار دارید... لطفا بگید بابت چند ساعت و کارهایی که پرستار می کنه چفدر حقوق می دید؟ من تهران هستم.... از ساعت 8:30 صبح تا 4:30 ... 650 میدم.. پرستار دخترم یه خانم 52 ساله هست که ناهار برای خودمون و دخترم می پزه... زندگی رو مرتب تحویل میده تقریبا هفته ای دو بار شاید هم کمتر جارو و طی میکشه و گرد گیری الکی میکنه...... لباس های دخترم رو می شوره البته با ماشین دستی خود دخترم. درکل خانم خوب و مومنی هست.. ولی جدیدا دخترم وقتی اون رو می بینه خیلی گریه میکنه .. می فهمه که اومدن اون بعنی رفتن من... هر جند وقتی هم که می خواد بره گریه میکنه که با خودش ببرتش بیرون....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اینطوری خیلی راحت ترم... حداقل می یام خونه کاری ندارم... با دخترم بازی می کنم و بیرون می برمش... منتهی فکر می کنم شاید مهد کودک برای دخترم بهتر باشه... میگم نکنه به خاطر تنبلی خودم بچه اذیت بشه... بالاخره سن خانمه بالاست و مسلما حوصله بچه رو اندازه من نداره..........
دخترم 18 ماهشه و خیلی ددری شده... از اون ور میگم تو مهد کودک ها هم که معلوم نیست چه خبر باشه... این 6 ماه رو هم صبر کنم هم زمستون و فصل مریضی بگذره و هم دخترم بزرگ شه و حرف بزنه و دیشش رو بگه..........
2706