2726
سلام بچه ها من سه هفته است که فرشتمو از دست دادم... تو تاپیک قبلی یه مقدار توضیح دادم که زمانی که جنین صحیح و سالم (به تایید سونوگرافی ) در شکم من بود به علت بی توجهی و بی تجربگی پزشکان و کادر اورژانس جنین من متاسفانه سقط شد... و اما امروز بعد از گذشتن سه هفته و مراجعه به بیمارستان و اعتراض من مبنی بر اینکه دکتر روز مرخص شدنم اصلا منو ویزیت نکرد و هیچکس به من نگفت که باید سونوی بقایا بدی..... و دوباره کی بیا و .... و نمونه جفت که باید میرفت پاتولوژی و کسی اونو از من تحویل نگرفت و ....... دکتر به من گفتند که اصلا من تو رو مرخص نکردم! و اصلا تو رو یادم نمیاد!!! و گفتن چرا به شما خلاصه پرونده ندادند که من بدونم شما رو من مرخص کردم یا بخش سر خود این کارو کرده... خلاصه من برگه رو گرفتم (بگذریم که اسم من اصلا تو سیستم نبود) و بردم پیش دکتر و بعد ایشون با بی تفاوتی گفت که بله من مرخصت کردم و چون حالم بد بوده یادم رفته توصیه ای بهت بکنم و دارو برات بنویسم .... و من الان به علت وجود بقایای بارداری در شکم و عدم سونوگرافی و عفونت شدید رحم مشکل پیدا کردم و هیچکس جوابگو نیست ... دو شب پیش از شدت تب شدیدی که نمیدونستم علتش وجود بقایای بارداریه دچار تشنج شدم و راهی بیمارستان...... اینم بگم که عفونت ممکنه باعث بشه من مجبور بشم رحمم رو بردارم و آرزوی مادر شدن رو برای همیشه به گور ببرم.... از دوستان عزیزم که لحظات زیادی رو تو این چند سال انتظارم برای داشتن موجود عزیزی که الان دیگه به علت سهل انگاری تعدادی آدم بی تعهد و بیخیال از دستش داده ام و خبر نی نی دار شدنم رو با هم تو همین سایت جشن گرفتیم میخوام که اطلاع رسانی کنن و نگذارن این اتفاق تلخ رو هیچ مادری تجربه کنه. این لینکها رو ببینید: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=253290 (در مورد صحت لینک دوم نظری ندارم اما دیدنش ضرری نداره) http://www.iran-eng.com/showthread.php/377871-%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%A8%D9%8A%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B5%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D9%85!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
عزیزم ساناز ایشالا که چیزی نیست زود خوب میشی و دوباره باردار میشی و نی نی برمیگرده برات دعا میکنم عزیزم
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم نی نیامو به خاطر سهل انگاری دکترم و بیمارستان از دست دادم هیچ وقت دکترم رو نمی بخشم خدا این دکترای بی مسئولیت رو لعنت کنه
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***
یاس ایشالا خدا دو تا نی نی سالم میذاره تو دلت دوباره، کدوم بیمارستان رفته بودی؟
خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
غم از دست دادن بچم یه طرف .... درد و تب شدیدی که دارم یک طرف.... ترس از بارداری مجدد یک طرف.... عدم اعتماد به دکتر و بیمارستانی که به گفته ی خیلی ها یکی از بهترینهاست یک طرف... و برخورد بی تفاوت مسئوولین بیمارستان و شنیدن مکرر این جمله که اینجا ایرانه ... و همه اینها ....... تحملش سخته ..........................
خدایا...بابت این معجزه ازت ممنونم... خودت مواظبش باش..
2706