2703
2553
بچه ها دخترم پیش مادرمه و شاغلم الان 1 سال و 8 ماهشه مادرم پا درد و کمردرد هم داره مدتیه از نگهداری دخترم عاجز شده و میگه بذارش مهد ولی با روانشناس صحبت کردم میگن تو این سن نذارید!!!!! کارمم نمیتونم ول کنم موندم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عشقم، نفسم....... دخترم آرمیتا، خدایا خودت پشت و پناهش باش. «الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»
اصلا به خاطر خوشی خودم سرکار نیستم زندگیمون نمیگذره حقوق شوهرمو نمیدن، مستاجرم ماهی کلی قسط داریم و هزار بدبختی دیگه!!!!!
عشقم، نفسم....... دخترم آرمیتا، خدایا خودت پشت و پناهش باش. «الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تو برای اینکه بچرو خوب تربیت کنی نباید مادرتو فدای بچه کنی البته ببخشید من رک نظرمو گفتم من خودمم شرایط تو رو دارم دختر من 13 ماهشه پیش مامانمه ولی اگه روزی ببینم مادرم نمیتونه حتما میزارم مهد
2714
پرستار نیمه وقت بگیر هم به مادرت کمک میکنه و هم بچه ات را نگهداری میکنه.یا استعفا بده
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
عزیزم اگه میتونی سرکار نری نرو ... من ترجیح میدم تا 3 سال بچمو هیچ جا نذارم آرامشم بیشتره و بچم از لحاظ از همسنهاش بالاتره این برای من کافیه ...........امضاتم میگه که خیلی دخترتون براتون مهمه.....
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
2706