2410
2553
عزیزانی که آخر اردیبهشتو اول خرداد ٩٤ مامان میشن بیاید تا زایمانمون ایشالا باهم باشیم نام................سن......تاریخ آخرین پری......تاریخ زایمان.......بچه چندم.........جنسیت.............حس مامان 1) آوای دوست .......29 …....21 مرداد ........آخر ادیبهشت.....بارداری اول...................؟...دوست دارم زودتر بهش شیر بدم بخوره!!..............؟ 2) عسل بانو........؟.......١٥ مرداد........بارداری دوم......پسملی ...اواخر اردیبهشت ..کاش چشششم هم بذارم این ٩ ماه بگذره و بیاد بغلم 3) شامپال.............٢٩......،.،،،٢٢ مرداد........پسملی............انگاری یه تنگ ماهی تو دستمه ... 4) هنار .............. 29 ساله...... 15 مرداد………………………………… 5) مامان مجیا....................، ٢٨ مرداد………………………....... 6) مامان ستی..؟...............21 مرداد ......اول………………………………. 7) آسیه ..............٢٩............٢٢مرداد...............بارداری اول............. 8) بینگول...............٢٦.......٢٩مرداد...................بارداری اول.........٤سال ازدواج........ 9) تیاگو..............25 ................؟.......................بچه دوم.........آخر اردیبهشت 10) مامان طاها .......33 .......3 شهریور...........دومین بچه ....................... 11) عروسک.........27.............17مرداد..............................حس میکنم همبازیمهزودتر بیاد باهم بازی کنیم 12) هیشتا ........ 22 ..........5 شهریور......... بچه اول ........ 12 خرداد......... مسئولیت سنگینی رو دوشمه خدا کنه از پسش بربیام 13) رزیتا .... 26 ............... 8 شهریور.......... ماه دوم اقدام باردار شدم 14) سما(مامان شاینا).......؟......4 شهریور.........بارداری دوم......................؟ 15) ماه دونه......24.........8 شهریور.......اواسط خرداد......دوست دارم این به دنیا بیاد برم سراغ دومی!!! 16) رنوس.....25.......10 شهریور.......بارداری اول......از ته دل از خدا سلامتیش رو میخوام 17) آنیتا. 30. ............7شهریور...............دوم.....خدا جون تو که خودت دادی خودت هم سلامت حفظش کن 18) مامی شهرزاد.32.....21مرداد........................... 19) نیکی 70....................................................... سادات...26ساله....28مرداد.....اوایل خرداد...بارداری اول.....خدایاشکرت
خدایا توکل به تو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
ممنون آوای دوست عزیز برام خیلی دعا کن ایشالا شما هم بارداری راحتی داشته باشی و نی نی تو سالم بغل بگیری آره خودمم به همین نتیجه رسیدم اگه خدا خواست و دوباره دوقلو باردار شدم به هیچ کس نمیگم دفعه قبل هم اشتباه کردم
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***
2706