2726
اولم با این کلام شروع میکنم که میگه درودبه مردان انجلس که حاضرشدند با خود سگ به غار ببرند که زن نبرندتاسیصدسال راحت بخوابند
میگن تو جزیره آدم خوارا... یکی رفت کله پزی سفارش مغز داد، کله پزه گفت مغز زن میخوای یامرد؟ گفت چه فرقی میکنه؟ کله پزه گفت مغز زن هزار تومن، مغز مرد ده هزار تومن!!! یارو خندید و گفت چرا مغز مرد انقدر گرونتره، از باهوشی مرداست؟ کله پزه پوزخندی زد وگفت: نخیر، آخه ما مغز هرزنی رو میشکنیم یه پرس ازش در میاد، ولی باید مغز ده تا مرد و بشکنیم، شاید به زور یه پرس کوچیک دربیاد ازشون ...ا دخدراااااااا هلیکووووپتری یوووووهاهاها
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ایناز جان بچه تازه از خواب بیدار شده هنوز تو هپرووووووووووووووووووووت سیر میکنه فک کنم بیدار شو پسرررررررررررر بیدار شوووووووووووووووو
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
بچه از باباش میپرسه بابا تو بهشت زن ها از شوهرشون جدا زندگی میکنن یا با هم هستن ؟ بابا میگه بچه جون اگه زن ها با شوهرشون یه جا باشن که دیگه اونجا بهشت نمیشه !!
2706