2726
سلام دوستای خوووووبم

پسر من تازه 6 ماهش تموم شده و دکترش گفته اگر بخوای میتونی بهش مولتی ویتامین به جای قطره آ+د بدی ولی باید مولتی ویتامینی باشه که مقدار ویتامین آ 1500 و د 400 باشه ولی داروخانه میگه که این مدل رو فقط یه شرکت تولید می کرده و دیگه نداریم.

می خوام بدونم شماها به بچه هاتون هم آ+د میدین و هم مولتی ویتامین یا فقط یکی رو می دید؟

و اینکه کدوم مولتی ویتامین از همه خوشمزه تر و بهتره و کم تر بوی مولتی ویتامین میده.

قطره آهن فرو کیدز گرفتم، خووویه؟ ایرو ویت خواهر شوهرم برای پسرش گرفته میگه بد میخوره، با اینکه پسر من کلا خیلی بد غذاست و خیلی خیلی سخت قطره می خوره ولی فرو کیدز رو می خوره و بالا نمیاره.

مزه این دو تا با هم فرق داره؟

کدومش بهتره؟ اصلا با هم فرقی دارند؟

ببخشید اینقدر سوال پرسیدمممممم
فروکیدز همراه با ویتامین ث هست و یک مقدار ترش مزه است.
آیروویت شیرینه و بوی توت فرنگی می ده.
فرقی نمی کنه بچه به هر کدوم که عادت کنه و خوب بخوره همون رو باید بهش داد. دختر من چون از اول به ایروویت عادت کرده بود الان قطره های آهن دیگه رو سخت می خوره. آیروویت هم که دیگه پیدا نمی شه...
نیازی نیست همراه با مولتی ویتامین قطره آد هم جداگانه بدی. نگران نباش مشکلی پیش نمیاد. براش ویتان بگیر قطره خوبیه. میم هم همون ترکیبات ویتان رو داره ولی طعم و مزش فرق داره.
ویتان آلمانیه، میم ساخت هنده تحت لیسانس انگلستان.

بهتره که نوع مولتی ویتامین رو هر چند وقت یک بار عوض کرد چون ترکیباتشون با هم فرق داره و هر کدوم یک سری از ویتامینها رو توشون دارن. بنابراین اگه یک سری ویتامین ها توی قطره بچه نباشه، با قطره بعدی جبران می شه. ولی قطره آهن رو اگه بچه بهش عادت کرده و خوب می خوره و معدش راحته، دیگه نباید عوض کرد.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
دریا جوووونم مرسی از راهنمایییت.

من چند روز پیش که رفتم برای پسرم قطره آهن بگیرم ایروویت هم داشت.

من از داروخانه صدف توی میدان نیاوران گرفتم اگر پیدا نکردی و تهرانی اینجا یه سر برو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قطره مولتی ویتامین رو فقط به خاطر آ+د میدن یعنی نیاز اصلی نی نی در یافت آ و د هست .قطره آ+د چون کمی روغنی تره برای نرم شدن مزاج نی نی مناسبتره ولی اصلا هر دو قطره رو نده چون میزان ویتامین آ میزنه بالا که مناسب نیست
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...