2726
عنوان

سیسمونی جوجه های آخر پاییز(آذر ماه)

7151 بازدید | 135 پست
سلام مامانای گل، حتما تا الان یه چیزایی واسه نی نی هاتون خریدین، لطفا بیاین توی این تاپیک و عکساش و قیمتهاش رو بزارین تا بقیه هم از تجربیات خرید شما استفاده کنن فقط خواهش میکنم تو این تاپیک گپ و حال و احوال و سوالات پزشکی نباشه فقط وفقط راجع به سیسمونی نی نی هاتون صحبت کنید ممنونتون میشم. ان شاءالله که جوجه های اخر پاییز هممون صحیح و سالم بیان تو بغلمون.
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
سلام نی نی من هم اواسط آذر به دنیا میاد...فعلا مشغول خرید خورده ریزهاشم...البته سرویس خوابشو سفارش دادیم.ولی اتاقش کامل شد حتماااا عکسشو میذارم اینجا.
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای خرید سیسمونی حتما سری به سایت نی نی کوپول بزنید از بهترین برندها باعالی ترین قیمت ها!!!!!!!! http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=27072 آپلود عکس
سایت نی نی کوپول ( فروشگاه بزرگ سیسمونی نوزاد و وسایل کودک ) http://www.ninicopol.ir/index.php
2728
سلام دوستان نی نی منم اواسط اذر به دنیا میاد ان شاءالهه، من تقریبا خریدهام رو تموم کردم، چون مامانم روی ماه هشتم خیلی حساسه و اونجوری که خودش تجربه داره، هر چهارتا بچش دو سه هفته ای زود به دنیا اومدن، میگه شاید منم مثل خودش باشن، وسایلش رو بچینم حتما عکس میزارم، الان فقط باید یه صندلی غذا و نی نی لای لای بگیرم
خودم یه نی نی دارم.....اما دعای اول و آخرم واسه نی نی داداشمه که سندرم داره، اگه دوست داری تو هم یه صلوات واسه شفاش بفرست
غزل جان منم تا زمانی که خرید نکرده بودم فکرم درگیر بود، اما بری تو دل کار نهایتا دوهفته زمان میبره، هر چیزی رو که فکر میکنی ضروری هست بگیر ، وانیلا جان سیسمونی نی نی گلت رو پس به زودی میبینیم هورااااااد
سلام نی نی منم اواخر اذر دنیا میاد انشالله سیسمونیش رو تکمیل کردم واتاقش اماده شد عکسش رو میذارم
«لا حَوْلِ وَلا قُوَّةَ اِلْا بِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظیم وَ صَلَّ الله ُ عَلی مُحَمَّد وَ آلِهِ الطّاهِرینَ»
غزل جان گهواره روبا خریدم ، به نظرم بهترین گزینه بود. این گهواره های فرست یرز و سیمپیلی سیتی خیلی جینگیلی بود ولی دردسر هم داشت، مثلا اینکه وقتیخوابیدی توش رو نمیتونی ببینی و و قتی بخوای بچه رو برداری باید از جات بلند بشی، اما روبا به تخت مادر قفل میشه ، یه گهواره مامالاو هم هست خوشگلی نداره اما کاربردیه حملش هم خیلی راحته به عنوان نی نی لای لای هم میسه ازش استفاده کرد
بچه ها اگه تونستین عکس چیزهای تک و انتیکی که خریدین رو بزارین شاید بقیه دوستان هم وجودش رو لازم دونستن
مهرناز جون به سلامتی ان شاءالله، منتظریم
خوش اومدی بهناز خانوم، دوستان مثل من تنبل نباشین دیگه ، بزارین عکساتون رو
سلام نى نى منم اواخر اذر دنیا میاد هنوز چیز زیادى نخریدم فقط یه دست لباس سایز صفر ویک ,ست حوله ولوازم بهداشتى هنوز چیز دیگه اى نخریدم نگرانم نتونم تا اخرش همه چى مخصوصا تحت وکمد شو سفارش بدم
2706