سلام دوستای عزیزم ممنون میشم از راهنماییتون من از وقتی که پسرمو بدنیا اوردم خونه موندم و با هفت سال سابقه کار شغلمو ول کردم الان که ١٤ماهشه باز بهم پیشنهاد شده بنظرتون ایا بازم ادامه بدم
همسرم زیاد موافق نیست میکه بچه سوء تغذیه میکره ولی خودم کم اوردم همش کارم شده بشور بساب تو خونه پسرم خیلی شیطونه همه چیز رو بهم میریزه ،از طرفی به حرافای همسرم فکر میکنم عذاب وجدان میکیرم میگم نکنه در حقش کوتاهی میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان من کلی دلایل منطقی آوردم که زن بیرون خونهکار کنه. و این عقیده منه اما چون اکثر مامانای سایت خونه دارن خب تحمل شنیدن حرفامو نداشتن و گفتم تو در آینده با همه این عقایدت بچه دار شی خونه دار میشی خب دیگه دنبال موافقن فقط کاریش نمیشه کرد دوست گلم حتما برو سر کار هیچ بچه ای تو مهد کودک بلایی سرش نمیاد اونم که میبینی تعداد کمه مهد خوب پیدا کن و برو سر کار
احساس میکنم دارم افسردگی میکیرم وهمسرم زیاد راضی نیست بنظرم همسرم هم دوست داره من خونه نیشین بشم باورتون نمیشه اونقدر سر این بچه حساسم و بهش میرسم خدا نکنه مریض بشه اخر سر همسرم وخانوادش از من طلبکارن
2706