2726
من نمیدونم چرا دردوران بارداریم خوابهای بد,ترسناک و پریشان میبینم شاید مسخرتون بیاد ولی یا خواب دایناسور و سوسک میبینم یا خواب جن,روح و... میبینم و خوابی که حداقل یه شب درمیان میبینم اینه که یا رفتم به مدرسه و دبیرستانیم یا رفتم به دانشگاه و ترم آخرمه و موقع امتحانتمه و یا هیچی بلد نیستم یا یکی دوتا از درسامو یادم رفته امتحانشونو بدم کلا خوابهای بدی میبینم, شبها قبل از خواب قرآن و دعا هم میخونم و قرآن هم زیربالشم میذارم ولی تقریبا فایده ای نداره و انگار این خوابها تمومی نداره شما نمیدونید من چکار کنم؟
خدا جونم شکرت که بچه سالم بهم دادی
من همش کابوس دزد میدیدم ! حالا من همیشه ادمی بودم که شب تنها بودم حتی اصلا اهل ترس نیستم ولی سه ماه اول بارداری همش خواب میدیدم دزد امده توی خونه اخه تازه خونه عوض کرده بودیم!! راه دیگه ای نداره همون اخر شب قران بخون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من همش شبها رو تخت موبایل دستمه و قران میخونم شوهرم طفلک خسته شده ولی خب چیکار کنم بخوابم بدتر میترسم فکر نمیکردنمم طبیعی باشه
رویای من،منتظرم تا مثل حقیقت در اغوش من و پدرت جای بگیری
2706