2726
بیاید یه کم شاد باشیم
غــُـرورَم اِمپِـــــراطـــــور بــُـــزرگـی است که به پــایِ هیــــچ کـَـــس سُقــوط نمیکُنـَــد
من نمیدونم این مامانا که وسایل خودشون رو یه جایی میزارن,بعد خودشونم یادشون میره کجاس … چه جوریه که تو پیدا کردن وسایلیکه ما به اصطلاح تو 7 تا سوراخ موش قایم میکنیم تبحر خاصی دارن
غــُـرورَم اِمپِـــــراطـــــور بــُـــزرگـی است که به پــایِ هیــــچ کـَـــس سُقــوط نمیکُنـَــد
فقط یه ایرانی میتونه شامپو رو تو یه هفته تموم کنه و تهش رو با آب قاطی‌ کنه و یک ماه بیشتر استفاده کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدر بزرگ رو به نوه: بدو برو قایم شو امروز مدرسه رو پیچوندی معلمت اومده دنبالت نوه: نـــــــه، شما باید قایم شی، … من بش گفتم نمیام چون شما فوت کردین!!
دوستم ﮔﻮﺷﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﺑﻬﻢ پیام ﺩﺍﺩﻩ ﺍﮔﻪ ﮔﻔﺘﯽ ﻣﻦ ﮐﯿﻢ؟ :| شما بگین ﻣﻦ ﺳﺮﻣﻮ ﮐﺠﺎ ﺑﮑﻮﺑﻢ؟؟؟
جواب نامردی رو باید با نامردی داد...! وقتی دوستـم پــارتــی میگــیره و منو دعوت نمی کنه .. . .. . . . . . منم خوب کاری می کنم زنگ میزنم به پلیس:دی
تو خارج هر کی سوار هواپیما میشه ترس داره دزدیده نشه تو ایران دزدا جرئت نمیکنن اصن سوار هواپیما بشن :))))
ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﮐﻪ ﭘﻨﻬﻮﻥ ﻧﯿﺴﺖ..... . . . . . . . . . ﻭﻟﯽ ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺻﺪ ﻫﺰﺍﺭ ﻣﺮﺗﺒﻪ ﺷﮑﺮ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﻤﺎﭘﻨﻬﻮﻧﻪ !!!!... ﻭﮔﺮﻧﻪ ﺍﻵﻥ ﮐﻞ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻣﯿﺪﻭﻧﺴﺘﻦ!!!! :))
دختر : مامان خواستگاری که میخواد بیاد ازم ۲۳ سال بزرگتره مادر : چی میگی؟ میخوای با یکی همسن بابات ازدواج کنی ؟ دختر : بهم گفته میخواد زنشو طلاق بده مادر : مگه زنم داره ؟ دختر : آره سه تا هم بچه داره مادر : وای خدای من ، آخ قلبم ! دختر : ولی خیلی پولداره ، چند تا برج ساخته که یکی از اونا برج میلاده ! مادر : بگو ببینم خیلی دوستش داری ؟!
در برنامه به خانه بر میگردیمِ شبکه پنج یه بخشی وجود داره به نام “اینجا و آنجا” اونوقت مجری برنامه میگه: . . . . . . . “به اینجا و آنجای ما خوش آمدید“ من دیگه حرفی ندارم
2706