2410
2553
من و چندتا از دوستان تونستیم با شکایت به دیوان عدالت از مرخثی 9 ماهه برخوردار بشیم دوستانی که ادارشون زیر بار این مسئله نمیره و سه ماه اضافه رو قبول نداره میتونن اقدام کنن چون من و دوستایی که میشناسم اقلب فرهنگی هستیم تو عنوان زدم فرهنگی ها ولی برا بقیه هم میشه اگه سوال داشتین بپرسین آدرس سایتش تو امضام هست
خدا رو شکر بهتون تبریک میگم اما برای بیکارا خبر خوشی نیست چون بخاطر مرخصی زایمان اکثر آگهی های استخدامی فقط شده مرد از خانما برنمیدارن
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
خدا رو شکر بهتون تبریک میگم اما برای بیکارا خبر خوشی نیست چون بخاطر مرخصی زایمان اکثر آگهی ها فقط شده مرد از خانما برنمیدارن
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا فقط مرد؟ http://banki.ir/forum/viewtopic.php?f=3&t=7673 فقط و فقط بخاطر زایمان زنها ( این رو از خود مدیر منابع انسانی کل کشور بانک پرسیدم زمانی که توو دوره بانکداری بودیم) چون فکرشون اینه یه زن به طور متوسط اگر دوبار زایمان کنه 18 ماه از کار افتادگی داره.
2720
مهرآفرین جون ببخشید پستم بیربط بود مسلما این مرخصی حق شما و همه ی خانمهای شاغله
2714
2706