2737
2734
چند روز قبل زایمان درد پری داشتین که گذرا بود؟
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از 3 روز پیش برا اولین بار این درد اومد و زود خوب شد ولی پری روز هم 1 بار اومد ولی دیشب 3 بار اینطوری شدم یعنی ممکنه تو این 2 یا 3 روز زایمان کنم؟
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا
2728
هستی جان به سلامتی کی زایمان کردی
بچه ها یادتونه دردا چند ثانیه طول میکشید
2738
سلام من تازه زایمان طبیعی نکردم، ولی قبل از زایمانم فقط یه بار دردی شبیه به پریود داشتم، اونم تقریبا 10 ساعت قبل از پاره شدن کیسه ی آب دور جنین. ولی از سه-چهار هفته قبل از زایمانم کمر درد شدید داشتم، که همه می گفتن این همون درد زایمان هست. البته دکترم می گفت به خاطر پایین اومدن سر بچه و فشار آوردن به مهره های کمر این اتفاق می افته.
خدایا شکرت .... خدایا بهم صبر و ظرفیت و عافیت و برکت بیشتری بده، تا بیشتر و بهتر قدر نعمت های تو رو بدونم ... خدایا شکرت
دکتر خودم حرفی از معاینه اصلا نمیزنه برم مرکز بهداشت معاینه میکنن یا خطرناکه نرم؟
ولی دو شب قبل از زایمانم نصف شب درد گرفت طوری که از درد بیدار شدم مثل درد پری ولی خوب اینقدری بود که از خواب بیدارم کرد بعد هم تموم شد و خواب رفتم سیبان من تا حالا مرکز بهداشت نرفتم بخواه از دکتر معاینه کنه ببینه واسه زایمان مثلا لگن اماده هست یانه
2706