2726
سلام بچه ها دو سه ماهه دیگه مرخصی زایمانم تموم می شه. موندم سر دوراهی که برگردم سرکار یا به طور کل بی خیال کار بشم. از یک طرف بعد 13 سال کار کردن موندن توی خونه برام خیلی سخته از طرفی هم دلم نمی یاد نی نی 6 ماهمو بزارم مهد کسی رو هم ندارم که بزارمش پیشش. لطفا راهنماییم کنید مامانای شاغل پشیمون نیستین که برگشتین سرکار یا مامانای خانه دار پشیمون نیستین که برنگشین و موندین خونه؟

عزیزم منم شرایط تورو داشتم هر جوری بود تا 15 ماهگی کشوندمش 1 ماه ممانم 1 ماه مادر شوهرم 1 ماه عم ه هام خلاصه 15 ماهگی با گریه و دل شسکتگی فرستادمش مهد الان 3 ماهه داره میره بد نیست چون وقتی از بغلم جدا میشه با خنده میره ولی 6 ماهه خیلی کوچولوهه باید شرایططتو بسنجی
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از 6 ماهگی گذاشتمش اگه بخوای بذاریش همون 6 ماهگی بهتره چون زودتر سازگار میشه ولی بزرگتر باشه بیشتر طول میکشه عادت کنه و براش سخت میشه منم دلم نمیخواست بذارمش ولی دیگه چیکار کنم مجبورم مامانمم چه گناهی داره که باید بچه منو نگهداره وظیفه ای نداره
یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی، قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که: می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ... Lilypie First Birthday tickers
2728
6 ماهه خیلی کوچولوه واسه مهد گناه داره اگه از نظر مادی خیلی مشکلی نداری تا دو سالگیش حداقل صبر کن من خودم شاغلم اما بچه ام مهد نزاشتم اصلا دلم نمیاد بچه کوچولو نیاز به مراقبت داره مهد برای سه سال به بعد خوبه
من کارم نیمه وقته. ولی واقعا یه بچه شش ماهه رو چطور میشه گذاشت مهد؟ مگه پول چقدر ارزش داره؟با یکم صرفه جویی میشه جبران کرد.بنظر من آدم به جای ماشین مدل بالا پراید سوار بشه ولی هرلحظه محبت و عشقش رو نثار بچه اش کنه... آدم دیرتر صاحب خونه بشه یا خونه کوچیکتر داشته باشه ولی خونش رو هر لحظه با حظورش پر از عشق کنه.... کی مثل مادر به بچه اش میرسه.... میتونید چند سال دیگه که بزرگتر شد سر یه کار دیگه برید....
البته انیتا جون شرایط زندگی ها متفاوته شاید مسئله ماشین مدل بالا و خونه نباشه خیلی محتاج تر ادم باشه یا شرایط بهتری رو بتونه برا بچش فراهم کنه اخه خود بچه که کم خرج نداره
من مخالف صد در صد مهد کودکم تو سن پایین برای بچه اما قبول دارم شرایط همه مثل هم نیست یه نفر محبوره بره سر کارش و کسیی رو هم نداره خوب اجبارا مهدکودک باید انتخاب کنه نمیشه سرزنش کرد اما کسی که میتونه به قول آنیتا جون تعادل بین مخارج و هزینه هاش ایجاد کنه و نره برای مدتی سر کار خیلی بهترهع مسئول مستقیم بچه ها ما مادرو پدرها هستیم اونا به خواست ما اومدن وظیفه داریم بهترین شرایطی که از دستمون برمیاد براشون فراهم کنیم و مسلما روح و روان و احساس و عاطفشون مهمتره از چیزهای دیگه ای هست
بله درست میگید. ولی باور کنید خرج دست خود آدمه. من با یک و نیم واسه بچه ام کل سیسمونیش رو گرفتم. هیچی هم کم نیاورد هیچی هم اصراف نشد... از نه ماهگیش پوشکش نکردم. سرپاش میکردم جیش میکرد....منظورم اینه میشه کم خرج کرد ....خیلی هارو دیدم اینجه ده تا سرهمی سایز صفر گرفتن....یا....
من خودم روی این موضوع خیلی حساس بودم ولی همه مهد ها هم بد نیستن از اینکه توی مهد بالخره بچه یه سری مریضیهارو میگیره بحثی نیست ولی پسر من الان خوشحاله و من تغییر عجیبی تو رفتارش نمیبینم
2706