2410
2553
عنوان

کسایی که تاتو کردن

2497 بازدید | 18 پست
سلام بچه ها من چند وقت پیش تاتو کردم دقت کردم سورن و کلاهکش نو بود اما بعد که تاتو تموم شد دیدم اون ظرفی که توش پنبه گذاشته بود و خونهای ابروم رو پاک می کرد با پنبه یه بار مصرف نبود مثه این ظرفای پلاستیکی بود که مواد رنگ مو رو توش میریزن خیلی ناراخت شدم و نگران نکنه ایدز بگیرم؟البته خودش می گفت من پنبه های تمیزو این تو میزارم و خونا رو پاک می کنم بعد میذارم رو این کاعذ زیرش ولی معلوم نیست دیگه حالا می ترسم مثلا پنبه خونی نفر قبل هم خورده باشه به اون ظرف که پنبه های تمیز رو برای من گذاشته بود مال شماها چطور بود یه بار مصرف بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من هم تتو کردم و خیلی راضیم
با این حرف همموافقمکه همیشه باید تحقیق کنی و بهترینهارو پیدا کنی تا بعدا دائم فکرت مشغول نباشه و استرس نداشته باشی که وای نکنه آلوده بشم؟!

من که خیل یراضیم ولی از من به شما نصیحت
مدل معقول انتخاب کنید و صرف اینکه مثلا یه چیزی امسال مده ابروهاتونو تتو نکنید چون بعدا هم دلتونو زود میزنه و هم پاک کردنش سخته

ابرویی انتخاب کنی که شبیه ابروی خودتون باشه
اصولا من خودم برای اینتتو کردم که ابروم خیلی کم پشت بود و رنگش هم روشن بود
یه کم ابرومو بالاتر بردم و رو همون خط رویش ابروم تتو کردم

اگه دوست دارین من بهتون لا مزه رو هم توصیه میکنم مخصوصا اگه بور هستین چون چشمارو خیلی خو شحالت تر نشون میده

بازم خواستین من در خدمتم
مامان خورشید اتفاقا منم میخام روخط ابرو خودم تاتو کنم ابرو دارم برای ارایش با یه کم مداد درستش میکنم ولی چون کم پشت شده وهشتی ابروم ریخته میخام هشتیش درست شه ولی میگن چون سوزن میخوره تو ریشه ابرو اون بقیعه ابرو هه با تاتو میریزه خاستم ببینم شما تاتو کردی ابروهات ریزش پیدا نکرد
واسه منم از پنبه های نو استفاده کرد اما پنبه ها رو توی یه ظرفی گذاشت که روش بتادین بریزه اون ظرفه یه بار مصرف نبود اینو می گم مامان خورشید جان حالا من میگم نکنه ظرفه کثیف بوده باشه و به پنبه ها منتقل شده باشه
2706