2703
2553
من الان بچه هام شش ماهه هستن ولی هنوز خونه مامانم اینا و مادر شوهرم اینا پلاسم دیگه خسته شدم میخوام برم خونه خودم
باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   
دوست منم تا 6ماه بود سخته دوقلو در هرحال ولی باید عادت کنی اگه مشکل خاصی نداشته باشن میتونی نهایت یه روز مثلا یکیشون بدقلقی کرد میتونی بگی یکی بیاد پیشت ولی اینطوری خونه کسی هم سخته ادم بمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوقلو ندارم همون یک قلو رو هم که داشتم 15 روز بیشتر خونه مامانم نبودم دیگه برو خونه خودت و از شوهرت کمک بگیر
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
2456
سلام .من هر روز کمک داشتم ولی مادرم و خواهرام و پرستار میامدن خونه خودم . از 6 ماهگی گذاشتمشون مهد چون باید میرفتم سرکار و درس . الان که 28 ماهه ان واقعا راضیم ازین کارم .خوابشون تنظیم خوراکشون خوب ... آنقدر گشتم تا مهد مناسبم رو پیدا کردم . از صبح تا 4 مهد بودن . بعدش که میاوردم خونه هر روز یکی باهام بود تا شب برای کمک . از یک سالگی به بعد دیگه کمک لازم نداشتم مگه توی موارد خاص مریضی و ...
به گذشته نگاه نکن و نگو چرا؟ به آینده نگاه کن و بگو چرا که نه؟
2714
دمت گرم زری
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
2706