2726
نی نی هفته دیگه هشت ماهش تموم میشه. الان حدود یک ماهه شدیدا بدخواب شده. در طول روز که نمیخوابه اگه بخوابه با هزار کلک نیم ساعت. درطول شبم که هر یک ساعت یه بار بلند میشه شیر میخواد یا بازی کنه. به نظرتون چیکار کنم؟؟؟ کم آوردم با اینکه کمک دارم مثلا دیشب تا 2 بیدار بوده خوابید به زور بعدش هر یک ساعت بلند شد و خوابید الان از ساعت 6.30 صبح که بیدار از اونورم چشماش قرمز از خواب ولی نمیخوابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخاطر دندونشه اگه خیلی بیتابی میکنه شب یکم استامینوفن بده ببین تغییری میکنه. شب هم حتما بهش شام بده. پسر منم همین بلارو سرم آورد. دندون داشت درمیاورد یه شب که استامینوفن دادم بهتر شد طفلی. البته الان شام هم کامل بهش میدم تا گرسنه نباشه.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
استامینوفن دوبرابر وزنش اگه 8 کیلوئه 16 قطره. شام سنگین نیست سیرش کن خوب بخوابه. حتی شیر مادر هم شبا چربه که بچه آرومتر بخوابه.
همه بر سر زبانند تو در میان جانی **** چه مکانی بهتر از جان که تو در میان آنیLilypie Second Birthday tickers
2706