2733
2734
عنوان

دارم میرم واسه زایمان .....

973 بازدید | 22 پست
سلام ساعت 6 باید بیمارستان باشیم واسه سزارین ساعت 2 خوابیدم اتومات ساعت 5 چشمام باز شد استرس ندارم بیشتر ذوق و هیجان دارم جقدددددددددر شیرین و قشنگه صدای اذانه صبح داره به گوشم میرسه خدایا تو رو به حقه این وقته قشنگ و این لحظاته شیرین قسم...... این معحزتو به بقیه ی منتظرا بچشووووووون الهی آمین

Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا هر کی قسمتش بود که بیاد تو این تاپیک بهش بگو با یه صلوات آمین بگه و حاجته دلشو بده اینم یه مدل از دعا کردنه قبله زایمان هر کی قسمتش بوده واسه سلامتیه نی نیه منم دعا کنه

Lilypie Maternity tickers
2731
2738
خدا به همراهت عزیزم
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ.
خدا به همراهت. برا ما هم دعا کن عزیزم
🌺🌺🌺🌺🌺🌺دنی مزون واردات مستقیم لباس ترک سیسمونی ، با قیمت های بسیار مناسب، جنس عااالی ترک تضمینی صد در صد کانال https://tlgrm.me/sismonistanbul  8 شماره تل گرام : 09147131382  . ارسال با پست و پیک داریم ... اینستا: danimezon2018
2706