2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم هفته 21 سرکلاژ شدم و سوزشم تا چند هفته داشتم و الان فقط هفته ایی یه دونه امپول پرولوتون میزنم و قرص ایزوپرین به دلیل ناراحتی قلبی اصلا نمیخورم
خدایا شکرت به من لذت مادر شدن رو دوباره چشوندی
یه هفته خونه مامانم بودم.و کارامو خودم میکردم.پسرمم دو سال نداره.خودم میشستم وکاراشو میکردم

سلام ببخشید میدونم خیلی وقته گذشته ولی یه سوال دارم ازتون طول سرویکستون چقد بود ک سرکلاژ شدین و اینکه بعدش استراحت مطلق بودین???من هفته 12طولش29بود هنوز دکتر نرفتم و خیلی میترسم همش ناامیدم و احساس میکنم بچم سقط میشه میشه راهنماییم کنید

خوش اومدی به زندگیمون بهترین بهونه نفس کشیدن😍😍😗😙
سلام ببخشید میدونم خیلی وقته گذشته ولی یه سوال دارم ازتون طول سرویکستون چقد بود ک سرکلاژ شدین و اینک ...

ببخشید عزیزم تازه پیامتو خوندم.یادم نیست دقیق چند بود.اما استراحت مطلق نبودم.بعد سرکلا همه کار میکردم با خیال راحت  

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

❤❤❤❤❤دوستان عزیزم یه گروه داریم تو تلگرام که همه سرکلاژی هستن. هرکس خواست عضو شه درخواست دوستی بده تا لینک گروهو بدم. ایشالا همگی به سلامتی زایمان کنید❤❤❤❤❤

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.
2706