2733
2734
کدوماشون بهتره و ارزش هزینه ای که می کنی رو داره؟
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
من ۲تا سزارین و جراحی صفرا و فوتو تراپی دخترام و ۱۰روزم بستری بیماریم همشو بهمن بودم.اصلا حاضر نیستم بیمارستان دیگه برم.مادر شوهرم گیر بیمارستان دی هستش هرچقدرم گرون بگیره و کثیف باشه بازم دی میره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اونو شنیدم اما واقعا یه استثناء بوده چون معمولا اینجا از بهمن بد نمی شنوی همه تعریف می کنن
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
2731
غزاله جان اگه خدای نکرده نی نی م موقع تولد مشکلی داشته باشه بستریش کنن از عهده خرج و مخارج بیمارستان می شه براومد؟
بهمن از پاسیان بهتره! من بهمن بودم عالی بود! خیلی رسیدگی می کنن عالی! اینو که گفتن ممکنه برای هر جایی پیش بیاد فک کنم جا نداشته منتظر بودن جا خالی شه! خیلی خوب بود!
خدای مهربونم خودت مراقب دختــــــــرام و خـــــــــانواده ام باش!
غزاله جون منم مثل شما چون قبلا دوبار واسه عمل مامانم رفتم اونجا به هیچ بیمارستان دیگه ای جز بهمن فکر نکردم. مستقیم رفتم پیش دکتر معینی که تو بهمن هم عمل میکنه.. واقعا بیمارستان خوبیه.
خـــــــدا جـــونــــم... راضیــــــــم به رضـــــــــای تـــو.... [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
زن همکار شوهرم اون هفته اپاندیس عمل کرد پیامبران ناراضی بود میگفت برای همراه حتی صندلیش تختخواب شو نبود 120 هزار هم بابت همراه گرفتن روز ترخیص هم ساعت بستری رو زدن 11:59 دقیقه شب تا یه شب پول اضاف بگیرن میگفت خیلی معمولی بود کلا راضی نبود
2738
پیامبران منم شنیدم تعریفی نیست اما صارم عالیه هزینه هاش هم بالاست
نگران منی که نگیره دلم...واسه دیدن تو داره میره دلم...نگران منی مثه بچگیام...تو خودت میدونی من ازت چی میخوام...نگران منی به تو قرص دلم...تا کنار منی نمیترسه دلم...بغلم کن ازم همه چیمو بگیر...بذار گریه کنم پیش تو دل سیر
یه نفر می گفت پیامبران فقط اورژانسش خوب نیست اما یکی از همکارام اونجا سزارین کرده بود می گفت هزینه هاشو چون با تأمین اجتماعی قرارداد بسته زیاد نیست و راضی بوده
مادر منم یکهفته پیامبران بستری بود هیچ کاری نکردن با رضایت شخصی درش آوردیم با آمبولانس بردیم دی دو روزه خوب شد
ما به دنیا آمده ایم که زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی زندگی کنیم
2706