عنوان

اسباب بازی مناسب...

231 بازدید | 4 پست
سلام دوستان اسباب بازی مناسب کودک 2 ساله ی شیطون چی می تونه باشه؟ آخه دخترم با هر اسباب بازی ای فقط یک تا دو روز مشغوله و دیگه .... و یک سئوال دیگه... می یک مدل بستن مو برای دخترم را یادم بدین موهاش کم پشته و خیلی بلند نیست معمولیه تا گردنش هست و خیلی لخته
عزیزم بنظرمن بستگی به خود بچه داره نه اسباب بازی دختر من با اینکه 4 سال و نیمشه ولی هنوزم زیاد با اسباب بازی مشغول نمیشه همش میخواد من باهاش بازی کنم الان هم که دارم پست میذارم ازم آویزونه ولی اگه بخوای اسباب بازی خوب بخری بازیهای هوشی و فکری بیشتر بخر مثل برج هوش،حلقه هوش،برج قورباغه و...... حتی تو فروشگاههای پرورش فکری خودشون بهت میگن کدوم اسباب بازی مناسب کدوم سنیه
در مورد بستن مو هم من مدل بافت مو زیاد بلدم ولی دخترم با اینکه موهاشم بلنده نمیذاره ببافم فقط میتونم دم اسبی ببندم معمولا بچه ها موقع بستن مو حوصلشون سر میره منم میخوام موهاشو کوتاه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر منم هیچ اسباب بازی راضیش میکرد اما با پازل و حلقه هوش و چکش و توپ خوب سرگرم میشه یه کار دیگه هم که کردم این بود که مقواهای رنگی خریدم و باهم کاردستی درست میکنیم خیلی خوشش میاد و کلی با هم سرگرم میشیم
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2728
اسباب بازی ها برای بچه ها تکراری میشن، من یه جا خوندم اسباب بازی بچه ها دست بندی کنید و یه دسته رو در اختیارش قرار بدین، بعد یه بازه ای مثل هفته ای اونا رو جمع می کنید و دورچشمش میذارید، بعد دسته بعدی در اختیارش میزارید.
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers