2726
امروز رفتم رو ترازو دیدم 9 کیلو تا حالا زیاد شدم.هنوز ماه 6 تموم نشده :( تازه هفته 23 هستم. شبها دائم گرسنه ام میشه و مجبورم یه چیزی بخورم.از خواب هم که بیدار میشم نمی دونم چرا کف پاهام انقدر دردناکه که راه رفتن برام سخت میشه.کسی میدونه من چیکار کنم که نی نیم خوب وزن بگیره اما خودم این همه اضافه وزن نداشته باشم.خیلی نگراااااااااانم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
دوستان عزیز این تاپیک این مدلی شروع شد و در ادامه به پیشنهاد دوستان تبدیل شد به محفلی که دور هم جمع بشیم و از شیوه تغذیه مون در بارداری بگیم و همدیگه رو همراهی کنیم تا به امید خدا اضافه وزن معقولی در بارداری داشته باشیم و نی نی هامون به امید خدا سالم دنیا بیان. هر کسی که فکر میکنه در بارداریش اضافه وزن داره یا ممکنه داشته باشه و یا میترسه که اضافه وزن پیدا کنه میتونه ما رو همراهی کنه :) فقط ازتون خواهش میکنم با همدیگه روراست باشیم. اطلاعاتمونو دقیق وارد کنیم اینجا میدان مسابقه نیست پس خودمونو با هم مقایسه نکنیم ممنون از همگی :) بعدا نوشت: 1- اگه اضافه وزن ندارین یا حتی کمبود وزن دارین این تاپیک برای شما مناسب نیست و از طرفی حضور شما باعث ایجاد حساسیت و نگرانی بیشتر باقی اعضا میشه که ممکنه خودشونو با شما مقایسه کنن.مرسی از همکاریتون :) 2- لطفا وقتی به جمع ما پیوستین تنها شنونده نباشین.تو بحث هامون شرکت کنید و تجربیاتتونو بگین و اعلام وزن داشته باشین :) 3-دوستانی که بعد از 3 هفته به روز رسانی نداشته باشن از لیست حذف میشن.اگه بعدا اومدن و خواستن دوباره اضافه میشن به شرطی که به روز رسانی داشته باشن :)
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
آخرین به روز رسانی: صبا هفته 40 76.5 کیلو---------------------وزن اولیه 60--------------تاریخ زایمان11دی-پسر پنیر هفته 32 71کیلو-----------------------وزن اولیه 56 --------------تاریخ زایمان20دی-دختر گوجه سبز هفته 32 60کیلو--------------وزن اولیه 50 --------------تاریخ زایمان23دی-دختر میناگلی هفته 33 82کیلو----------------وزن اولیه 70--------------تاریخ زایمان23دی-پسر پاریس هفته 29 65 کیلو------------------وزن اولیه 59 --------------تاریخ زایمان12دی-پسر مامان ثنا هفته 30 81.2 کیلو--------------وزن اولیه 69.5 --------------تاریخ زایمان17بهمن-پسر آیه هفته 31 100 کیلو---------------------وزن اولیه 77 --------------تاریخ زایمان 14بهمن (دوقلو)-دو پسر پری هفته19 66.5 کیلو------------------وزن اولیه61.5--------------تاریخ زایمان26بهمن ماری هفته18 74.4 کیلو-----------------وزن اولیه67--------------تاریخ زایمان6 اسفند مرمری هفته 33 71 کیلو--------------وزن اولیه61--------------تاریخ زایمان13بهمن-پسر رها هفته32 65.5 کیلو-------------وزن اولیه 55--------------تاریخ زایمان25بهمن پاپوش هفته 33 70 کیلو-----------وزن اولیه 61--------------تاریخ زایمان10 بهمن-پسر یونیک هفته 32 73 کیلو-------------وزن اولیه 59--------------تاریخ زایمان15 بهمن-پسر ستاره هفته 30 75 کیلو.----------وزن اولیه 59 کیلو----------22 بهمن-پسر صوفیا هفته28 67 کیلو------------وزن اولیه58 ------------تاریخ زایمان 25 دی-پسر ممک هفته5 75.6 کیلو------------وزن اولیه75.6------------تاریخ زایمان تیر94 نرگسبانو هفته 26 59کیلو--------------وزن اولیه51----------تاریخ زایمان18اسفند-پسر بهارنارنج هفته29 69کیلو-----------وزن اولیه59------------تاریخ زایمان2اسفند-پسر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای اطلاع از میزان اضافه وزن مطلوب خود در بارداری از لینکهای زیر استفاده کنید: http://www.myfitroad.com/tools/pregnancy/preg.htm http://mahshar.com/nutrition/pregweight.html?%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87%20%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86%20%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87%20%D9%88%D8%B2%D9%86%20%D8%AA%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%A8%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C
2728
فشارم پایینه شکر خدا.
اتفاقا گفت ماه دیگه که اومدی آزمایش داری
صبا جان منم الان هفته 20 هستم نزدیک به 7 کیلو اضافه کردم و خیلی نگرانم. البته دکترم بهم نگفت زیاد اضافه کردی اما خودم میترسم یهو بترکم یکی از دوستام بهم گفت نون و برنج رو کم کن از برنامه غذاییت و سعی کن نون جو بخوری و میوه و سبزی و مغزها رو بیشتر بخوری منم تند تند گشنم میشه اما الان چند روزه دارم سعی میکنم نون و برنج رو کمتر بخورم. ببینم چی میشه
اللهم عجل لولیک الفرج .... اللهم اشف کل مریض ..... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزیزم حتما به دکترت بگو برات از دفع پروتئین بنویسه
قیز نه گوزل تـئلین وار داغ دان اوجا ائلین وار تورکو دانیش اوتانما بال دان شیرین دیلین وار http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1071074&PageNumber=1
وای صبا کابوس روز و شب من همین اضافه وزنه هر دفعه هم دکتر می رم کلی دعوام می کنه می گه زیاد می خوری به خدا همش مراقب خوردنم هستم اما دو سه هفته ثابت می مونه یهو می ره بالا من هفته 21 هستم تا لان 8 کیلو چاق شدم دکترم خیلی منو می ترسونه نون و برنج و محدود کردم ماکارانی دو سه ماهه نخوردم در طول روز میان وعده یا بیکوییت ساقه طلایی می خورم یا میوه
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
وای گوجه سبز. خیلی بده یهو ببینی وزنت این همه زیاد شده.من فکر میکنم دارم هفته ای یک کیلو زیاد میکنم
الان گشنم که می شه خصوصا ساعت 4 و 5 صبح یه لیوان شییر می خورم تا ضعف دلمو بگیره
خدایا، برای نعمتی که بهم دادی فقط می تونم بگم شکرت و پسرمنو حفظ کن. خدایا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا فرما 
دکتر من گفته بود کلا باید توی بارداری 11 کیلو اضافه کنی 3 کیلو فقط ماه آخر اما توی ماه 5 الان 8 کیلو اضافه کردم
از یه طرف تو نت میخونم نوشته خانمهای باردار غذاتونو کم نکنید که وزنتون زیاد نشه و این به جنین صدمه میزنه از یه طرف میگن اضافه وزن نیارین خب آخه آدم چه کنه
2706